Mám pro vás doporučení na jednoho silného duchovního učitele. Toho nejlepšího ve vaší zemi. Někdy na vás bude velmi přísný, jindy naopak moc měkký. Užijte si jeho změnu nálad.:) Ale jinak je moc fajn!
Jste to vy sami – každý sám sobě tím nejlepším učitelem.
Bude to dlouhá cesta, bude to třeba i bolet, jak se budete očišťovat a nahlížet do sebe, odhazovat své masky a odlupovat slupky svého zašpinění. Duše každého z nás v nějaké inkarnaci zabíjela a dělala hodně škaredé věci. Pak byla zabita, mučena, aby si vyzkoušela, jak to chutná i z druhé strany výuky. Každý jsme byli sobcem i dobrodějcem. Bohatým i žebrákem.
Každá duše si na své cestě za studiem potřebuje prožít všechny polohy chování a vnímání. Je třeba se nad to povznést a s láskou kouknout na sebe jakožto na bývalého nebo třeba i budoucího vraha.
Je jedno jakou uznáváte nauku, školu, směr na své duchovní cestě – každý směr vás může dovést až nahoru, když to děláte ze srdce a doopravdy.
Lidé si hledají učitele, aby na něj hodili zopopvědnost za svou duchovní cestu. Dá se na to i vymluvit při pozdějších neúspěších nebo ne-růstu. S nadhledem: i váš učitel má často své slabiny, ego, nezpracované touhy, pudy, chtivost po majetku. Ať už je to amazonský šaman, Ctihodný guru Pepa Vomáčka z Mělníka nebo tibetský láma.
Dnes je duchovních učitelů a terapeutů více než much na psím lejně, protože objevili, že duchovno je výnosný byznys. Co na tom, že zdaleka nejsou vyčištění od svých traumat a bolistek, že jsou závislí na všem možném a dosud neovládli ty nejsilnější pudy: jídlo a sex. Jakmile začne nějaký guru nabízet semináře hojnosti, hlavně té finanční, zbystřete, protože tím myslí hlavně hojnost svoji. Z kurzovného a nebo myslí třeba i hojnost studentek, které udělá sex s guruem šťastnějšími.:) A že tohle tedy jede v ČR ve velkém. Mohl bych hned jmenovat pěkně dlouhou řadu v českém rybníčku.:)
Co nás vlastně ženě do náruče těchto učitelů – často dravců?
Je to naše netrpělivost, osamělost, znuděnost, nespokojenost, traumata, bolesti? Závislosti? Rozbité zdraví a vztahy? Nedostatek hojnosti?
Spousta lidí má na veřejnosti prezentovany skvělý vztah, spokojenou rodinu, úžasné děti, super práci, dostatek peněz, řadu koníčku… Ale většina z nich jen v duši osamělých a nešťastných i s dětmi a rodinou. Ničí se ve velkém destrukčními závislostmi dokud nedojdou k jedinému možnému řešení: najít ve svém srdci Boha, Krista, Vyšší sílu, Absolutno, Zdroj, Supervědomí… atd. Když to udělají, odevzdají se těmto Vyšším sílám a milují je nade vše, už nikdy a nikde rozsvícení Světlem nejsou osamělí a začnou se léčit a zbavovat závislosti. Neexistuje nemoc nebo závislost, která by se s Bohem v srdci nedala vyléčit.
Ve svém duchovním srdci najdou úplně vše. A jak svítí, léčí sebe, tak pomáhají Světlem ze sebe i druhým. Vše se pak děje ve správný čas a už nepotřebují léčit své destrukce tantrou, jantrou, Reiki, fejky, regresi, Peru rituály, terapii, bubnováním. Mohou si s úsměvem zajít na jakýkoliv kurz a dobře se tam bavit s podobně vibrujícími lidmyi ale už nebudou další dojnou kravou dalšího pod-matrixu.
V České republice je přes 3 mil lidí na prášcích ( antidepresiva, na spaní, na bolest atd.), 3 mil. kuřáků potřebují každý den to chemické antidepresivum v cigaretě. I když ti vědomí ví, co je to za svinstvo, stejně si dál ničí zdraví. Ono je to přece krásné uklidní. Alkoholiků tady máme tolik, že jsme v tomhle světovou velmocí. I dnes bude řádně nablito a spoustě lidem špatně.:) O další spoustě závislostí netřeba psát. Před řadou let jsem si pokusně dal 2x půl tablety antidepresiv. Byl jsem tak ospalý, malátný a odpojený, že velmi soucítím s těmi co se na těchto dryjacích stali závislými. Protože dva moji spolužáci z VŠ dělají farmaceutické obchoďáky ( další spolužáci pak dryáky zásobují jiné obory medicíny, stejný princip úplatků ale ) zrovna u destrukčních antidepresiv, a čím více krabiček doktor měsíčně předepíše, tím větší částku hotově od firmy dostane, tak se nedivím co se děje.
Takže hodně štěstí a zdraví do roku 2019, rok pravdy pravdoucí už začíná a buďte prosím bdělí a v lásce, protože to bude jízda… Tak ať se práší za kočárem.