Duchovní sexualita
Sexuální energie je jednou z nejsilnějších z těch co jsou nám k dispozici. Navíc v našem mikrovesmiru, v těle. Při sexuálním spojení má muž na pohlaví plusový náboj, žena minusový. Na hrudníku mají póly obráceně. Při spojení a v koloběhu dechem propoji svá těla v jeden celek, generátor. Pokud jsou oba vyčištění delším celibátem dostanou se oba až na úroveň duchovního sexuálního spojení. Kdy tělo léčí, dobíjí energii a propojují vědomě v různých světech. Pokud se naučí mystický ovládat obou pólu, polarit, přes dualitu, elektřina i magnetismus v těle lidském, dostávají se přes hmotu – lidské tělo, přes astrál a mentální omezení mentálního těla a bariér, až do úrovně světa příčin a následků. Tam pracují top léčitelé. Kteří v této nadrovině konají zázračná vyléčení a změny situaci.
K postupu na tuhle úroveň je třeba mít ovládnuty všechny čtyři živly a ještě umět pracovat s éterem, pátým živlem. Ovládnutím vůle, těla, delším celibátem k vyčištění a dobití těla a nabití buněk v těle světlem.
Někteří čarodějové k tomuhle spojení nepotřebují ženu z masa a kostí a spojují se se světelnou bytostí, někdy andělskou v astralu. Zesílí tím svou jasnovidnost a během spojení operují svým Duchem v rovině Tvůrců a realizují naplánované.
Každopádně, tohle je tak silna metoda, obestřena přístupy k velmi vysokým silám, světům, rovinám, že je to právem utajováno před nepřipravenými, aby si neublížili.
Jogín dokáže projít ohněm a strávit nahý měsíc v jeskyni ve 30 st mrazu. Nás ostatní by to poškodilo.