Duchovní světy a pláně jsou plné různých symbolů, znaků, korun – královských korun, žezel ( s kameny a drahokamy často barvy safírové,rubínové, tyrkysové – které mají králové rádi na svých korunách a žezlech ) , pečetí, ornamentů, erbů, posvátných a ochranných zvířat. Hodně zlaté barvy a k ní barev duhových…. A také barvy fialové, která je také v našem 3D světe přiřazována k duchovnosti člověka. Kdy fialovou auru mají hodně duchovně založení lidé a fialovou si z tohohle důvodu přivlastnila i církev na svých oblečcích.:) A co stvořeno ve světech duchovních, to přenášeno sem do světa hmotného, do 3D, naší třetí dimenze. Královské rody, jejich erby, koruny a oblečení využívali různé rody po tisíciletí na planetě Zemi.

Nedávno jsem s pomocí kamaráda jasnovidce trošku ověřoval mé poznatky – zkoumal jeden můj život v Egyptě. Tenhle chlapík vidí vše, i to co nechcete, aby o vás viděl a věděl a někdy tomu říká prokletí.:), a dostat z něj něco určené pro zábavu ega – je často práce nadlidská a je třeba se ptát nevyhybatelně.:) No, starý Egypt a já spal tenkrát s faraonkou. Průšvih byl, že jsem v té době nebyl faraonem a spal s jeho ženou… Která byla tenkrát i jeho sestra, protože tyhle pokrevní linie zkrátka moc dobře věděly, že krev je nejcennější genetická tekutina a jedině nemícháním s jinými rody udrží sílu linie. Byl jsem tenkrát velekněz, který si moc troufal. Manipuloval krále, prosazoval své zájmy ( tak jako běžně čarodějové tahají za nitky a vládnou říším ) a očaroval i královnu říše. No, dopadlo to tak, že ona pak vymyslela způsob mé popravy – kopím zezadu do krční páteře. Potfffora zhrzená.:) Nezjišťoval jsem v této inkarnaci jak přesně to pak bylo. Zda jsem uznal svou chybu a jako jasnovidný se nebránil tomuhle osudu, zaplatil za své chyby a s láskou v srdci se nechal popravit a nemstil se. A nebo zda ostatní faraonovi mágové a kněží pronášeli kletby a čarovali, aby svého dřívějšího druha eliminovali a jeho magickou sílu neutralizovali. Dnes je to jedno, necítím z toho života žádnou zášť ani bolest a už vůbec ne nenávist. Byli v právu mne popravit a byla to skvělá škola. Z tohohle života mám problesky ohledně toho, jak fungovala  a stále funguje egyptská magie. I proto sem se s v této inkarnaci na dva roky protnul se  Zbyňkem K., kterého považuji za nejsilnějšího českého čaroděje dneška s egyptským výcvikem. Však také v Egyptě v tomto životě absolvoval spousty návštěv a výcviku.  A mám toho chlapíku v duši rád.

 No, tenkrát mne zkrátka temná strana dostala na ženy a moc. Proto soucítím s různými šamany, mágy, neošamany, ero tantriky, gurui a pišty a fišty  a s podobnými, kteří neovládli své pudy sexuální, egoistické, majetkové a mocenské. Protože já, ty i vy jsme někdy zabíjeli, nechávali zabíjet i byli zabiti a mučení, aby si naše duše ve vesmírné božské hře vyzkoušela všechny role a převleky.:) Jediné co se počítá je stav naší karmické zátěže, se kterou tohle tělo opustíme.  Vládl jsem říším i světům a po smrti mé tělo žrali červi. Odcházel jsem  s povolenými svěrači a bez majetku stejně jako ten nejchudší z nás.  Jediné co jsem si vždy odnášel byly získané zkušenosti, vědomosti a stav karmy.  Proč tedy dělat nějaké podvody, lži a honění za majetky za cenu těchto prohřešků, když si tím tolik škodíme karmicky?