Nevím, jak moc mohu zaházet do hloubky a co sdílet z tohohle pro duchvoní cestu zásadního tématu. Protože, kdo chce duchovně dojít daleko, potřebuje pomoc přátel, spolupráci, hodně energie, ochranu, Sílu, vedení a učení.

Jsou duchovní ( a pokrevní ) linie ( pozor, neplést si to s rodovou linií, třeba rodiny Nováků, do které jste se narodili jako dítě – v té jste také, ale to o čem píšu, je násobně silnější ). Některé duchovní linie ( které mají své zástupce na této planetě v lidských tělech ) jsou staré miliony let a prolínají se mezi různými planetami Stvořili je velcí čarodějové, kteří uměli materializovat, zhmotňovat, ovládat světy andělů, démonů, energií, tvořit něco – z ničeho. Vytvořily hierarchie své linie – nástuupce a pokračovatele… Kdy posutpem času, se z těch nahoře v linie, stali osvícení mistři, nanebevzatí stařešinové ( samozřejmě i ženy ).
Tihle mistři uměli oživovat mrtvé. Není to tak těžké, když má adept silné spojení s Bohem – Stvořitelem. Materializací opraví rozbité tělo zemřelého a stáhne do něho jeho duší, která už z těla odešla. A vdechne do těla život.I teď tohle umí na planetě pár jedinců, jen se to neukazuje veřejně a tímto darem neplýtvají. Čím silnější linie, tím větší propojení ve světech duchovních a astrálních. Tím větší Síla a ochrana pro členy linie. Hierarchie, rozdělení funkcí, přístupů. Ochránci linie, Božstva, vedení, učitelé. Staré duše, prošly řadou linii. Na různých planetách, v různých svých inkarnacích. Střípky zapadající do mozaiky… Síla a ochrana linie… Učení mudrci a světci… Léčení, studium, cestování mezi světy. Akcelerace k Osvícení díky Síle a podpoře duchovní rodiny. Odhmotnění, zhmotnění, materializace, levitace, portály mezi světy… Brány tam a ven, Pokora a soucit. Silné linie mají propojení do různých světů – lecos si vystavěli v různých světech. Je velký dar být v takové linii a čerpat z ní Sílu přesahující jednu inkarnaci.
Na fotce je Karmapa, v jeho vytelěsněném světelném těle – král tibetské linie K.K. I z fotky je cítit jeho síla a energie. Mocně. To je příklad, jedné linie, mladé lety, ale mocné množstvím duší, ochránců, bytostí. Málokdo z této sekty ví, že mantrováním, uctíváním atd., odevzdává svou energii, biopole těm v linii nahoře – v hierarchii nahoře… Na západě obvzlášť, kde v té sektě Oleho, je členům dovoleno praktikovat jen minimum nauk, ale o to více uctívat a odevzdávat energii.
 Zákulisí duchovních světů je zkrátka plné tajemství, o kterých se veřejně nemluví ani nepíše. Já také prozrazuji jen malý zlomek toho, co mi zatím bylo dovoleno zřít a zažít.  I tak už jsem zase moc krupiér, co rozdává ze svého a energie na vyvážení nechodí.:)
 51586936_511768039346400_4592574874249068544_n