Tak na ně zkusím univerzálně odpovědět.:)

Co je pro vás důležité? Nový telefon, auto, dovolená, nová TV, moci si koupit asi 200 lahví kvalitního vína za rok, jako jedna moje kamarádka alkoholička? Cigarety, jointa, každý den nebo mít zdravé, funkční tělo? Které vydrží nápor virů, nemocí, a tu obrovskou zátěž dnešního zrychleného konzumního světa, kdy i spousta mladých chlapů je tak vyčerpaných, že jsou neplodní a mají problém s erekcí.

Doba, která lidi použije, využije a staré a vyčerpané odkopne akceleruje. Spoustu lidí brzy nahradí umělá inteligence a robotizace.

V potravě co jíme, i v tom super ovoci z vlastní zahrádky,  už spoustu let není dostatečný počet živin pro zdravé fungování těla. Proto i opravdu vidící, jasnovidní, napojení lidé co znám… žijící na vesnicích, statcích, samotách mimo to nejsilnější ozařování, wifi, elektrosmog a astrální vlivy nad městy – všichni, do jednoho, tělo doplňky stravy dovyživují. Ač dodržují různé diety, jedí nadprůměrně zdravě, pěstují si vlastní ovoce a zeleninu, pečí kváskový chléb, zpevňují tělo prací a cvičením, nemají nadváhu, používají superpotraviny včetně třeba vlastního pěstování světelného kořene… Pijí vodu z hlubokého vrtu bez chemie ( a nepijí to co běžní ezoterici a veřejnost ), wifi na noc vypínají…zdravě myslí, i žijí, umí zastavit mysl v meditacích a dokáží věci běžným ezoterikům zatím nepřístupné až zázračné…tak i oni nemají jinou možnost než tělo doplňky stravy dovyživovat.
Dobré je aspoň jeden měsíc v roce výživu vysadit, aby si tělo samo vytvářelo co nejvíce látek samo. Ale i to není nutné, když je výživa skvěle propracovaná.
Zkrátka, já už budu brát výživu těla doživotně, dokud k ní budu mít přístup. Jsem vděčný, že se k nám výživa od firmy Zinzino dostala. Protože různé MLM (  protože to, co je pro veřejnost v lékárnách, lécích je nekompletní, nedostatečné, farmacie si vytváří doživotní pacienty a udržuje lidi nemocné a v lékárně není žádoucí lidi léčit, ale příznaky jen dočasně zastavit   ) testujeme už řadu let a dlouhé roky jsme za nejlepší braly ty od Nuskinu, ale cenově levnější Zinzino, je ještě o level, dva dál. Tak mám doma ještě stále zásoby Nuskinu, které potřebuji prodat pod cenou, protože to nebudu  brát, jen, abych to dobral.:) Už mám lepší palivo pro své tělo.:)
Člověk si dá během jídla 2 tablety vitamínů a minerálů od Zinzina, vypije si podle své váhy 7-18ml Omega 3 oleje a po pauze pak vlákninu a brobiotika 12g, rozmíchaných do 2 dl vody, smoothie, či jídla. A tělo dostalo dost, aby nebylo vyčuchlé, polofunkční.
Samozřejmě bych radši nic nebral a těch 90Kč denně dal radši … a teď mne nenapadá kam.:) Protože co k životu potřebuji mám a žiju hojnost Ducha.
Ale nelze. Dost dobře nechápu lidi, co chtějí být zdraví, ale je jim líto kvalitně jíst, zatímco utratí za dovolené, materiální zbytečnosti, alkohol, cigarety, milenky, milence, botičky a šatičky, mnohonásobně víc. A že se sotva plouží? Kamarádka přece také nic nebere, říkala u dvojky bílého a kávy. Vše je otázka priorit. Je to jako s tím wifi a ozařováním. Můžete to lidem říkat roky, jsou to velcí panelákoví duchovní lidé z Prahy, ale než by své tělo posunuli mimo to ozařování, vymyslí sto důvodu, jak by utrpělo jejich pohodlí a společenské dýchánky u piva a vína – se stejně obrovsky pokročilými ezoteriky, se kterými učí přes zoom údajné začátečníky.:)
Lidé jak jsou dnes odpojení, vyčerpaní, nemocní, neřeší budoucnost svého těla, jen přežívají. Nakopnout se kávou, energy drinkem, narychlo ve spěchu pojíst nějakou mrtvou hmotu, . Vyfotit co jedli a kde byli na FB ( jak depresivní je pro tohle pokolení dnešní doba, kdy nemohou kamarádkám fotodokumentovat co během dne dělaly na minimálně dvě sociální sítě ), přežít den, večer padnout a zítra znovu do toho kolečka. Řeší tělo, práci místo spojování se svou duší.  Vyčerpaní pak usínají v meditaci, jejich duchovní pokrok často stagnuje,,. Žijeme ve velmi náročné, vyčerpávající době. Vir mutuje, zesiluje, obstrukce kolem toho lidi ubíjí nervově, strachy,, to se propisuje do nemocí těla a psychiky. Takže vydržme přátelé, nebude líp, ale to jak bude, záleží na každém z nás a jakou realitu si kolem sebe zmaterializuje.:) Štěstí napojených nejde zastavit tím dočasným.:)