Je smutné sledovat jak vše kolem graduje.. Jak rychle přibývá nemocných a vyčerpaných lidí. Hlavně ve městech. Jak rychle mizí lesy a narůstá sucho. A 5G sítě spoustu lidí zabijí. I zvířat a rostlin. Sítě páté generace už běží na několika místech ČR od loňského roku. Pěkně potichu se testuje rychlost a síla přenosu. A příští měsíce to spustí ve větších městech naplno a během pár dalších měsíců pokryjí celou ČR:
Máme jako obyvatele této krásné země několik variant vývoje: důrazně protestovat a pokusit se o zázrak a zákaz 5G sítí u nás. Nebo důrazně protestovat za pár let, až to poškodí spoustu Čechů. A nebo jako vždycky – nechat si vše líbit.
Lesy na Vysočině letos kůrovec dorazí úplně. Několik let se ještě bude těžit a odvážet dřevo pod cenou ve velkém i do zahraničí. Sazenic listnáčů ba i jehličnanů, je málo, chybí i lidé na čištění lesů od kůrovce. Vysychající lesy ještě více urychlí sucho co nás čeká příští roky.
Přišla nám i informace, že totalita třetí říše zakáže během příštích let i udělat si novou studnu. A protože se od revoluce zabetonovala spousta nejlepší půdy obchodními a výrobními centry a nastoupilo se na politiku: urvi a vydělej už dnes co nejvíce – i v zemědělství, tak sucho bude narůstat.
Zákon připravený ČSSD, umožní státu a obcím kdykoliv vyčerpat vámi zaplacenou studnu a odvést si kolik vody chtějí. A třeba vám i poškodit přívod vody. Ale.. i tak budete mít výhodu a přístup k čisté pitné vodě, na rozdíl od lidí ve městech.
Už začali zdražovat i základní potraviny jako jsou brambory, cibule a další. A bude se zdražovat ještě daleko výrazněji příští roky. Vlastní studna a zahrádka budou cenné.