Ještě pár postřehů, k dobám příštích měsíců a let. Po konzultaci s moudrými, vidoucími.

Nebude se to číst lehce, shrnu to v bodech.
V kolektivním poli Vědomí, je teď tolik nehezkých energií, agrese, že to co se teď děje, je jen předkrm drsných příštích let. Doslova mateřská školka, předtím co přijde. Proto buďte silní prosím.
– Ekonomika bude mít výrazný propad. Taková krize tady nebyla skoro 100 let. Peníze budou znehodnoceny. Uchránit je před inflací, ukradením v různých fondech, kryptoměnách, investicích na papíru, půjde starou dobrou cestou: zlato co držíte v ruce, zásoby, materiál atd. už o tom píšu roky v textech. Spekulanti do bezcenných, ničím nepodložených kryptoměn jednoho dne přijdou o vše.  Jejich peníze shrábne nehezká skupina lidí a poslední zhasne. V nejmenovaný čas, zavře Bitcoin krám a ostatní kryptoměny budou rovněž bezcenné.  Virtuální měna není akcie, podložená hodnotou firmy… Ač spousta lidí věří vzdušným zámkům. Obrovské nároky na „těžbu“ těchto zhovadilostí, jsou zvěrstvem v dobách výpadků proudu. Nikdy jsem do kryptoměn nedal Korunu, ač bych mohl vydělávat na propadech. Ne, tohle podporovat nechci.
Po výpadku elektřiny.. a dalším výpadku a dalším výpadku…ty jsou už za dveřmi… jsou tyhle papírové investice, fondy, nestabilní a velmi rizikové. Měnová reforma… Zlato je mezigalaktická měna. Má svou sílu, vibraci. Senzitivní je vždy používali na transformace,  cestování… Zkuste si přiložit kousek ryzího zlata na energetická místa v těle… I jeho cena vždy bude mít váhu. Nejde ho vyrobit v montovně.
 Pokud si to můžete dovolit, udělejte zásoby na aspoň měsíc. Lépe na mnohem déle. Inflace roste, vyplatí se investovat do svého těla. Nakoupit do zásoby co vydrží, včetně doplňků stravy, nějakého oblečení, drogérie atd. Solární nabíječku, něco na vaření na ohni…
– blíží se výpadky elektřiny a její výrazné zdražení. Stejně tak pohonných hmot. To co znělo ještě nedávno úplně bláznivě, je už za dveřmi. Ve městech, v bytech za miliony si dřevem v bytě nezatopíte, na podlaze oheň dělat nebudete, dřevo v bytě nemáte… Obchody, benzínky v blekautu nepojedou. Vietnamské večerky vyprodají zásoby a v Makru už nenakoupí…Stačí 3 dny bez elektřiny, kdy se lidem vybijí mobily, nepojedou počítače a závisláci na netu a informacích, začnou šílet. V domě si můžete uvařit na kotli, ohřát se u ohně, krbu. Vytáhnout vodu ze studny na provaze. Potraviny dát chladit do sklepa. Zapnout na nějaký čas elektrocentrálu – dokud bude palivo. Zásoby dřeva, nafty. Energetické zásobníky na solární dobití mobilu, notebooku. Svíčky, staré dobré svíčky.:)
Výrazně zdraží pohonné hmoty. Tak, že část lidí nebude mít na jejich koupi.
 Závislákům na chvíli vyřadí virtuální realitu, bude se jim hroutit život. Do toho se blíží ta každoroční daň z nemovitosti – novodobé choré evropské říše. Ze všeho majetku, dokud lidi nevysají z peněz úplně. A tím je ještě víc neovládnou.
– je super nebýt otrok závislostí. Ve výpadcích nepůjde pár dní nebo týdnů koupit alkohol, cigarety, drogy, káva, prášky a hodně z těch zotročených návykovými látkami padne do nehezkých stavů.
– V kolektivním Vědomí je tolik agrese, že nechtějte vidět, co bude dělat část těch nejméně světelných lidí, těm nenaočkovaným… Jakmile se překročí hranice 80% naočkovaných – to ještě půjde. Nad 90% už agrese zesílí a jakmile bude zbývat pár % nenaočkovaných, budou zažívat nehezké časy a nebudou se dít činy lidskosti. Historie fašismu se opakuje. Ten covidový není lehký.  Je horší odpojením lidí od jejich duše a od Boha. Nerad píšu o tomhle. Je třeba se však připravit.  Tuhle planetu vedou nehezké bytosti ke kolapsu ekonomiky. Systém se hroutí, ale do Zlatého věku je ještě daleko. Do té doby to bude těžké. V rámci možností jsou jen dvě cesty: být velmi silný a zůstat neočkován nebo se schovat jako 200+  a svítit ve stádu. Není jiná cesta. Desítky let připravovaný systém dělali silní temní mágové. Velmi propracovaně. Policie, armáda nikdy nesloužili lidem, ale těm co systém vlastní. Vycvičení k poslušnosti a připraveni tvrdě zasáhnut po celé světě proti demonstrantům. Teď je potencionálně každým dnem méně, jak se stádo rozrůstá.  Navíc, vakcína odpojuje úplně a dělá z lidí roboty, zombíky, přežívající, existující. Bez Světla v těle, očích, Bohu-žel. Dost lidí se probere, až budou mít poničené tělo a nebudou chtít vakcínu č. 5, 6….
Je třeba zapracovat na opravě těla, zubů, vyživit tělo doplňky stravy, injekcemi do kloubů, rázové vlny a další vymoženosti. S tím vám mohu i poradit, co konkrétně vašemu tělu chybí.
 Dokud to jde. Udělat si zásoby toho co užíváte za dostupné peníze. Dokud můžeme a nezaseknou se spediční, dodavatelské řetězce.
Že výrazně zesílí větry, a vichřice budou lámat stromy, střechy, je důvod, proč jsme vyřezaly nemocné stromy s dosahem na dům a stavby minulé roky. Živly budou zesilovat.
Dnes je to výčet nehezkých zpráv, ale už není čas strkat hlavu do písku, s tím, že to nějak dopadne. Kdo je připraven, není překvapen.
A s Bohem s Světlem v srdci jde zvládnout úplně VŠE.
Doba nebude lehká, o to víc odhaluje pravé charaktery lidí a jak to kdo má s vírou, důvěrou v Boha a v sebe. V Božství v sobě. Kdo to jen hraje a kdo to žije. Kdo víru v Boha neprodá za ukojení strachů.  Kdo bude chránit slabší, bez ohledu na následky.  Umírat odpojený od své duše a od Boha tím svinstvem ve vakcíně, je možná horší, jak umírat na Boha napojený, vědomý na hranici nebo v koncentráku. Svoboda bude vždy stavem mysli…v tomto světě iluzí.