Občas se někdo zeptá, jaká je pro něho ideální délka pobytu ve tmě. Záleží jestli tazatel touží po hlubší duchovní práci se sebou ( a hlavně v sobě, ve svém nitru – kde může najít odpovědi úplně na vše ) a po výraznějším posunu. Připadá mi, že průvodce pobyty tmou už dělám věčnost. Jedu jako stroj a nebude trvat dlouho a počet lidí co jsem tmou provedl bude k tisícovce. Výdělky zůstávají v centru na horší časy, ve hře je i nějaká duchovní podpůrná, rovnocená komunita. Na kolaps systému jsme se připravovali roky, proto bereme situaci ohledně zbavení lidí svobod,v laboratoři vyprojektovaný virem, hodně z nadhledu. Příští roky, desítky let, budou náročné. Hlavně ve městech. O žádném solárním záblesku ,co by posunul masu duší v lidských telech. bez práce na sobě na stupeň vyšší,nevím. Každý den je totiž, pro ty, co žijí v přítomném okamžiku ten transformační.

Takže jedu a pracuju a náročnější je to hlavně v tom, ochránit lidí ve tmě z venku, před tím, co je konfrontuje běžné. Ve tmě však  jsou citlivější, senzitivita naroste a mohli by být vyrušení od cesty do své hlubiny, kdyby je otravovalo to, co venku. Pobyt je ideální možnosti rozsvítit více své světlo a zesilovat božský plamen ve svém chrámu, vystaveném v našem duchovním srdci. Psal jsem o tom nedávno.

Zpátky k otázce. Na východě stále chodí jogíni, lámové, čarodějové do tmy na roky, desítky let. Co chcete vytvořit za tyden? Nicméně, pobyt na 7 a více dní, zatím úspěšně historicky zvládlo sotva 15 000 Čechů, z 11 milionového národa.  14 a více dní sotva tisícovka. Malé %, že. Polovina běžné populace se tmy bojí, všem co dali aspoň týden poklona. Protože tohle je jedna z nejsilnějších metod, jak se spojit se svou duší, se svým Vyšším Já. Můžete otevří vidění, vnitřní obrazovky, naučit se astrálně cestovat nebo astrální cestování posunout na vyšší stupně. Můžete najít svůj bod spojení a naučit se ho posunovat. Zvládnout telepaii, spojit se se svou Silou a spoustu dalších darů a sidhis. Připraveným jsou místní bytosti schopné procesy ve tmě zesílit, energeticky jim lecos na tělech opravit, zoperovat.:) Trénovat je v komunikaci, telepatii.
Samozřejmě jsou v Asii i tací, co dají v Tibetu  jen týdny, měsíce ve zděném domku a už to není jako kdysi ( kromě výjimek v Himálaji), že by se nechali zazdít na roky. V tibetských životech jsem v jedné inkarnací ve tmě jeskyně strávil 70 let, ve druhé jen necelé 4. S různě dlouhými pobyty ve tmě, v jeskyních, sarkofágu, v kobkách, podzemních chrámech, jsem v různých životech, na řadě planet, pracoval nepočítaně. Protože je to čistá cesta bez drog, psychedelik, medicín, trvá to dlouze, ale výsledky jsou pak trvalejší. Tady na západě, zdegenerované nemocnou společnosti, je mým cílem dat jednou aspoň 100 dní.  To znamená úplně se odstřihnout od blízkých, práce, obživy, odevzdat se Bohu a užít si tu jízdu.   Pobyt samozřejmě tady u nás. A zaplatit stejně jako ostatní 1200 Kč za den a plat náhradního průvodce. V místě, kde staří čarodějové, šamani, vědmy vytvořili portály, brány, zanechali tady zakopané stroje a zářiče. Proto mne na tohle silové, léčivé místo má duše přivedla ŽÍT. Tady sem zakořenil, tady je můj domov, tady bych chtěl v bdělé myslí jednou zemřít a vědomě odejít do duchovních světů. Mám občas nutkání vše prodat a s miliony na účtě strávit život mezi mnichy po chrámech tady i v Tibetu. Strávit 44 let, co mi zbývá v modlitbách a meditacích, v tichu a podpoře komunity nebo sám. To jde i tady, vím.
Čím více mám za sebou pobytu ve tmě, prací s léčitely, šamany, jasnovidci, čaroději, lamy, v rozšířeném a změněném vědomí, tím více vím, jak úžasné silná metoda pobyt ve tmě je.
A jaké dary, energetické operace tady lidé od bytosti dostávají. Ti připravení, pokorně si požádající, udělající krok vpřed možnostem. Jak je společnost víc a víc nemocná, ročně se k nám nedostanou stovky lidí, kteří mají různé psychické problémy a těžké závislosti. Tma je na zbavení závislosti úžasná metoda, vyléčených už máme spoustu. Těch co opravdu chtějí přestat ze srdce a není to pro ně jen další pokus, od kterého čekají jen jako.
Přátelé, prosím posilujte svou psychiku a mentální tělo kvůli rokům příštím. Snažte se úplně zbavit alkoholu, cigaret s antidepresivy, marihuany, drog, sezení, omezte kofein, internet,tv, PC hry, antidepresiva, prášky na bolest, spaní. Pokud to jen trochu jde. Pak budete silní. Duchovní hledači, drží  různé diety, celibát a absolvují různé drsňárny, aby se spojili se svou silou a posílil svou psychiku a nervovou soustavu. Pak snadněji zvládají světy a energetické zákulisí, běžným lidem neviditelné. A nezblázní se z toho. I když, většina esoteriků si ani nedokáže představit, jak drsné a náročné jsou některé světy, kam šaman musí, aby odstranil kletbu, co rod sužuje století. Když vidí, co lidé byli schopní udělat jiným lidem za strašné činy. A  ráno pak přepnout na mód otec, manžel, pracující.  Ale i tak by ti, co vidí za roh a do jiných světů, už neměnili, protože prožitky ve Světle jsou tak silné a povznášející, že vrátit se do života běžného, by pro ně bylo rovno umírání.
Srovnával jsem před asi měsícem, ve změněném vědomí šamanskou a tibetsko-indickou cestu k Bohu. Šamani, čarodějové obou pohlaví mají své urychlovače: medicíny, lektvary, drastické diety, trenažery na zbavení se strachů atd. Ty je pomocí energie entity rostliny Síly dokáží dostat do úrovní, kam trvá lámům, mnichům, jogínům meditační cesta roky, desítky let a někteří se tam nedostanou vůbec.  Tibetská cesta o drilu, vojenské kázni, disciplíně, přísnosti. A často úspěšně o cestě srdce, soucitu, milosrdenství, kdy člověk posiluje sám a dlouze a tráví roky v ústraní. Ti nejpokročilejší lámové jsou vtipálci, usměvaví a soucitní. A zároveň přísní, někdy velmi přísní učitelé, protže ví, že cesta k Osvícení a Realizaci, se souběžným dočištěním karmické zátěže, nejde jít jen na půl plynu.
I proto tam není tolik rozšířeno to co v šamanských světech: magické útoky, krádeže energie potrubím, sexuální zneužívání, zneužívání artefaktů, silových zvířat atd. Na druhou stranu šamani jdou zkratkou a ti nejčistší z nich se dostanou velmi daleko. Stejně jako špička jogínů, lámů. Nakukuji i cesty čistých mnichů, čarodějů, vědem. Ale to by bylo na dlouhé psaní.
Zase jsem skákál z téma na téma a uvařil slátaninu myšlenek.:) O spoustě témat, prožitků z praxe ( jsme teprve na začátku a dlouho budu ještě ), nemám dovoleno psát, sdílet. Některé jsou příliš soukromé, jiné by mohly někoho ohrozit či oslabit dané dary, energie. Na různé otázky, sem tam odpovím účastníkům pobytů ve tmě. Pokud znám odpověď. Bylo mi párkrát doporučeno dělat nějaká přátelská setkání s povídáním, meditace s účasti Ježíše Krista a jeho léčením, začít léčit lidi jakožto Kristův oddaný služebník, kdy praktikováním léčitelské schopnosti zesilují. Zatím tohle vše odkládám na roky příští. Občas jen přivítám někoho na meditaci a společné modlitby u nás doma. Samozřejmě zdarma a meditaci v tichu a se zastavením mysli. Tak jak to u meditace má být. Ne ty řízené meditace, kde jsou začátečníci obíráni o peníze, energii a i po letech neumí zastavit mysl a meditovat, stejně jako většina těch co je kasírují. Soucit se všemi a šťastny ať jsou všechny bytosti.
Nejsem vzhledem typický ezoterik, duchovní hledač.:) V trenkách, tričku, mikině a s croskama na nohách, na mně není vidět, že se vůbec nějakému duchovnu věnuji. Jak nejsem ověšen náramky, ezotričky, kamínky a řetízky a nepředvádím se na veřejnosti, ukotven ve hmotě. O duchovnu se bavím s připravenými a ti kdo se dostanou na tento web, už většinou připraveni číst jinotaje jsou.:) Nedávno mne pobavila jedna paní, kdy její kamarádka potkala na trhu v jiné zemi dva z nejpokročilejších českých šamanů a vůbec by to do nich prý neřekla, že se nějaké duchovní práci intenzivně věnují, z lidí tahají kletby a rakoviny a měla je za dva bláznivě se tlemící strejdy na trhu .:)
No, jak je naše společnost, civilizace nemocná a skoro každý je na různých nakopávačích, látkách, utlumovácích, prášcích a 95 lidí ze sta nežije, jen existuje, přežívá… Kolik idí je ochotno pro cestu do sebe a k Bohu obětovat mnoho a změnit život o 360 stupňů? A je jim úplně jedno, co si o tom kdo myslí z těch odpojených, nevidících? Zatím odpojených. A zároveň soucítí s každým z nich na jejich cestě a v bolestech jejich duší z odpojení od sebe a od ní. Každý člověk však na cestu k Bohu jednou nastoupí. Každý.
Nedávno jsem shlédl video MMA zápasníka Jirky Procházky, kde hovoří o jeho rituálu s chilli do očí. V Ekvádorském šamanismu je to velmi silná transformační metoda, jak se spojit se svou Silou a dostat se více do svého srdce, středu. Mám ji za sebou a oči jsou náš nejcitlivější orgán a opravdu to docela bolí, oči nejdou pár minut otevřít. A když mrknete, pálí to ještě víc.:) A musíte z hlavy, jinak můžete bolestí zešílet. Kdo neotevře oči do půl hodiny, tomu je otevírají šamani násilím, aby se moc nevysušily. Zrak to nepoškozuje, naopak to oči vyčistí. Důrazně nedoporučuji to zkoušet bez ochrany a bez vedení šamana. Je to velmi náročný rituál a nepřipravení opravdu mohou zešílet. I proto o tom píšu, protože video s Jirkou má po týdnu asi 130 000 shlédnutí a lidé dnes zkouší cokoliv a jsou schopni si do očí dát cokoliv. Ty papričky jsou pěstované určitými postupy, jsou speciální na tento rituál, šaman má vycvik průvodce rituálem. A je v extrémním případě schopný člověka oživit nebo uzemnit.  Mám za sebou různé libůstky v rámci své cesty, a v očích jsem měl výluh z tabáku a různé pálivé bylinky, ale tahle bolest byla silná a o něco náročnější. Různé zlomeniny, úrazy, rány bolí, ale silou mysli, Ducha se dají zvládnou snadněji než „kyselina“ v očích.:)  Na druhou stranu, za 20 minut je po bolesti, kdežto úrazy léčíte dlouho. Šamani chilli i jedí a jeden obřad je i tak, že jíte třeba 20 takto silně pálivých papriček. A člověka to báječně vyčistí, dutiny, oči, zatímco bojuje o přežití svou Silou. Z očí, nosu se valí proudy slizu, člověk by neřekl, že je to vůbec možné se takto čistit.:) Že jde i proud slizu z očí a co máme v dutinách za ty roky usazených nečistot. Tohle mne láka, parádně se vyčistit a šáhnout si za limity těla a srdce.
Sleduji cestu Jirky a moc mu fandím. Pro spoustu ezoteriků jsou bojovníci v kleci, kde kolikrát stříká krev a lámou se kosti, nepřijatelní  a primitivové. Doslova pro některé „duchovní“ dvě zvířata co se nechají zavřít do klece, kde je kromě nich plno nehezkých bytostí, démonů, entit.  Také bych nedokázal ubližovat sobě a druhým, no životy bojovníků jsem prošel mockrát.  Ale, kdo vidí jaké inkarnace a linie má Jirka za sebou, jak je v tom světě UFC ojedinělý potenciálem a dary z minulých inkarnací ( duchovní průvodci, ochránci, sílá linie a mistrovství, které si v některých inkarnacích tvrdě odpracoval – není dovoleno sdílet detaily, to je jednu čistě na něm zda bude k inspiraci pro cestu druhých )  a proč si za cestu k duchovnímu mistrovství, ve svém inkarnančím plánu, vybral tuhle epizodu ze ziskem titulu v UFC… Ví, že díky té popularitě posune k Bohu spoustu lidí a tím vykoná velké dobro.  Nic zkrátka není jak vypadá na první pohled často. Bude velká zábava sledovat ty nástrahy na jeho cestě, které přinese sláva a popularita. A jak obstojí loven spoustou ctitelek, fanynek, ve sprše milionů a lákadel tento náš samuraj.:) A to je jeho epizoda zápasníka jen prostředek k daleko těžším zkouškám v této inkarnaci.
Takových motivačních vzorů je třeba a Jirka už inspiroval spoustu lidí k meditacím, otužování, disciplíně, pracovitosti.
Ve videu od 9:50
https://www.youtube.com/watch?v=5rTI4M0rSdw&t=824s