Nic ve Vesmíru není zadarmo
Určitě znáte někoho, komu se daří nač šáhne. Dobře vypadá, má talent na vše možné. Cokoliv zkusí mu hned jde. Finančně se mu hodně daří, vztahy a rodinný život mu krásně fungují…A ani se nemusí nějak extra snažit..Dítě štěstěny, říká se takovým…
Pak znáte ještě více těch, co se jim „smůla lepí na paty a pokazí na co šáhnou“. Část z nich navíc pomáhá lidem, nikomu neškodí – většinou ženy. Přesto se jim dějí další a další nehezké věci.. Partner násilník a alkoholik. Další partner také budižkničemu a násilník. Další partner? Zase… Ona nemocná, děti nemocné, chudoba stále za zády..dluhy, exekuce. Blízcí umírají…
Nadávají na Boha, že kdyby existoval, nedopustil by takové zlo. A jak je vše nespravedlivé.
Omyl: neexistuje nic spravedlivějšího, než karmické a vesmírné zákony – řízené absolutně přesně bezchybným supervědomím Stvořitele.
Kdo v minulých životech na sobě dost pracoval, pomáhal druhým… ten teď sklízí co zasel a kasíruje svou dobrou karmu. Kdo ubližoval, škodil, páchal zlo, teď trpí. Jednoduché a spravedlivé. Dokonalé.
Jak říkali ve filmu: Atlas mraků: svými skutky vytváříme svou budoucnost
Vyspělé duše s dobrou karmou, ale fungují třeba i tak, že se narodí do rodiny, kde jsou duchovní rodiče, od dětství skvělí učitelé, knihy, podmínky. Příznivé pro jejich další postup do vyšších pater poznání sebe a Boha.