Za mne rozhodně ano. Nemusíte vlastnit dům ani byt. Ani auto, TV, radio, telefon, počítač. Nemusíte pracovat ani platit sociální pojištění. Tím pádem nemusíte platit internet, telefonní a bankovní poplatky, daň z nemovitosti, z příjmu, účetnictví, benzín, naftu, pojištění sebe, majetku, vodné, stočné, elektřinu a spousty dalších dobrovolných plateb. Ani jíst vás nikdo nenutí. Natož si kupovat nějaké homeopatika, bylinky, doplňky. Nebo navštěvovat kulturu či terapeuta, léčitele. Můžete chodit otrhaný, špinavý a klidně i nahý, když tím nebudete pobuřovat ostatní.
Můžete si vzít batoh a do něj pár kousků oblečení a vyrazit kamkoliv a tam nějak žít a nějak fungovat. V lese nebo ve chrámu, na ulici nebo v podnájmu.
Jediné co platit musíte, aby jste nebyl svým blízkým na obtíž je zdravotní pojištění. 1 647 Kč měsíčně platím třeba já a zcela s tím souhlasím. Kdykoliv mohu mít nehodu nebo mohu potřebovat zdravotní ošetření. A i když se mnou nerezonuje jedovaté očkování a škodlivé léky, pilulky a nepoužívám je, na operace a úrazy, zubařské ošetření, tady máme výborné doktory. Zuby mám ve výborném stavu a i tohle ošetření hradím ze svého zp. Kromě nadstandartu bílých plomb. Za ty si rád připlatím.

Dá se vyhnout i platbě zdravotního pojištění, ale pak se stáváte parazitem na ostatních ( nabíhají dluhy a exekuce ) a blízcí nebo cizí lidé to za vás budou muset uhradit až najednou budete ležet v nemocnici. A i tímto vzniká karmický dluh vůči vašim náhlým věřitelům a egregoru společnosti…

Každý má nějaký standart: někomu stačí teplé oblečení, postel, čistá voda na pití, sprcha, zdravé jídlo, a mít kde přespat. Jiný toho potřebuje daleko víc. Někdo vyžije z 10 000 Kč měsíčně, jinému 100 000 nestačí.
I když se někdo vydá na cestu mnicha, jogína, měl by si své životní náklady odpracovat. Aby plynul v harmonii… I mnich v chrámu pracuje pro dobro celku na poli, na stavbě, v kuchyni nebo jinak.