Zkuste si stoupnout před nápis s hieroglyfy a metodou zasvěcenců si pustit film, tam zaznamenaný. Propojit třetí oko s textem, s ohledme na nacítění astrální roviny textu a rozjede se vám záznam – film, uložený v astrálu. Obyčejní lidé vidí zmatené hieroglyfy. Vzdělaní lidé dokáží přečíst slova a věty. Zasvěcenci prožijí skutečný obsah záznamu. Jeden pražský mág mi říkal, že ho to před lety učil třetím okem číst jeden Egypťan. Týden seděl před stěnou s hierog. až s emu ten záznam, film rozjel a od té doby to ovládá. Stejně se čtou Runy, ale tam vás ten symbol vtáhne do děje. Vizualizujte si symbol koncentrací před sebou, naciťte ho jako živou bytost, vstupte do něj…. a zažijete své.:)

K tomuhle třeba krátká story: Hitler ( ač tedy ztělesněné zlo ) a jeho duchovní učitelé a elitní esesáci, zasvěcenci těch dvou mysterijních řádů, spolupracovali hodně s Tibeťany. Proto i použití run, svastiky..a hledání předmětů – posvátných mysterií, po celé planetě.

Pak je tu metoda silnější, když někomu ještě nejede 3. oko dostatečně na čtení hieroglyfů, astrálním způsobem… Trošku rostliny Síly:) a mozek vám pojede, místo na 10%, na 50+. Já jsem tak kdysi na jednom šamanském rituálu komunikoval s kamenem co mám hned u domu a kdysi s ním pracovali určité bytosti…. Na kamenu si objevovaly symboly, nápisy a komunikace. Kameny standartně září zelenkavým světlem, auricko-energeticky, ale tohle byl jiný level.