Nějaké nové poznatky o očkování.

Očkování lidi odpojí od Zdroje – Boha natolik, že ani silní jasnovidci v nich už nevidí svítit jejich vnitřní Světlo a vidí je doslova jako odpojené  „zombíky„. Odpojené od své duše, od sebe, od Boha. Pro lidi, co se snažili o duchovní cestu, práci na sobě, tohle je průšvih. Obrovský.
Zdravotně má očkování proti Covidu velký dopad hlavně na cévní systém a projeví se to u naočkovaných časem. Výrazně se navýšilo riziko trombóz, sraženin, embolek. A také poškození  v letadlech, ve vyšších výškách během letu.
Napojit naočkovaného člověka zpět plně, zvládne, a až časem, sotva pár desítek léčitelů v zemi. K nim se dostane velmi malé množství lidí. A napojit jednotlivé lidi trvá nějaký minimálně několik hodin. Aktuálně znám na tohle jen jednoho člověka v zemi, co se to učí… Zdravotní problémy vakcinovaných, se projeví až s odstupem času od očkování.
Takže, prosím, odolávejte co nejdéle to půjde. A varujte lidi.  Je to větší průšvih než si lidé uvědomují – zvědomují. Bude to velká čistka v ezo rybníce. Většina duchovních hledačů se nechá pod tlakem naočkovat.  Nejde mít materiálno i duchovno – pod tlakem této volby. Dáš přednost cestování, dostání se do staré práce, vstupu do restaurace? Tak si v této inkarnaci přivřeš duchovno výrazně.  A kvůli materiálním požitkům, co jsou krátkodobé, si zbrzdíš to, co je věčné a přenášíš si po smrti těla dál. Přivřeš si, nebo zcela zavřeš cestu do vyšších vibrací a k vědomé smrti, kvůli výletům k moři a do hospody? Tak vážně to myslíš se sovu duchovní cestou? Hloupé že? U nás už za naočkování ve dvou centrech v Praze nabízí soutěž o jeden mobil a tenisky týdně. Lidi stojí 2h ve frontě na hlavním vlakovém nádraží, aby mohli vyhrát tenisky. Neuvěřitelné.:)
Slováci mohu zaprodat duši jiného člověka za 90 Euro. Je to stejně choré, jako, když chudí v rozvojových zemích prodali svou ledvinu, aby si za to koupili telefon.  Časem se odměny za naočkování navýší…pak přijde čas na výhružky a manipulace. Později nátlak. Část lékařů, sester je naočkovaných jen papírově, ale to nepůjde kvůli detektorům a termokamerám držet věčně. Ale je to cesta, jak si udržet práci a neskončit mimo zdravotnictví nějaký čas. Tak jak se to děje už v některých zemích, kde je zdravotnický personál na neplacené dovolené – dokud se nenaočkují. Mimo jiné, v Itálii, Řecku, Francii. A další státy budou přibývat.  U nás začne větší tlak na podzim.  Už teď se však ozývají lidé, které šikanují kolegové v práci nebo rovnou zaměstnavatel. Že je prý ohrožují na zdraví…
O víkendu jsme s kamarádem jasnovidcem narazili i na téma kvality české duchovní scény a jestli se to posunuje k nějaké vyšší vibraci, solárnímu záblesku, hromadnému vyčištění karmy, o čemž spousta ezoteriků svým ovečkám povídá.:)  Plně souhlasím s jeho názorem, že poslední roky je celé české duchovno – k zblití…
Jak se to zvrhlo v materiálno…hon za penězi, mocí, obírání lidí o jejich energii, peníze, životní sílu, sexuální zneužívání, využívání, obírání, odsávání… Předvádění se, hromadění majetku, vlivu… Nechat se živit. Duchovnem se velmi snadno vydělávají peníze, protože od sebe a Boha odpojených lidí je velmi mnoho.  Tedy snadno manipulovatelných, ovlivnitelných, ne-svobodných.
Čistota, etika, soucit dostává na frak.:) Ale žijeme v přelomové době…transformační. Ukazuje se, kdo je co zač a jak to myslel, myslí se svou cestou k Bohu…Nemálo ezo-podnikatelů, požitkářek jogy, učitelů erotických masáží apod.,  se nechá naočkovat, aby mohlo na Bali nebo do Mexika, na výlet se skupinou svých věrno-stádních.:) Smutná realita.
Zrno se odděluje od plev.  Charaktery se pod tlakem odkrývají. Bojovníky.. a k Bohu jdoucí…ty nezlomí, ani kdyby měli suchý chléb jíst.