Japonci mají nového císaře. Lidem je tento rod zbožňován. Na tuhle planetu přiletěli z jedné nejmenované planety a stali se pro místní lid Bohy, polobohy. Tak jako se tomu stalo v primitivních kulturách v Egyptě a jinde, kam mezi místní zaostalé barbary přiletěly pokročilé bytosti, ovládly to tam a založily faraonské dynastie. A jak skončily tyhle dynastie, duchovní úroveň Egypta výrazně poklesla. Kromě pár tisíc zasvěcenců, hakimů, čarodějů, léčitelů. Stejně to dopadlo v Americe. Aztékové, Inkové, Mayové byly pokročilé dynastie. A jak primitivní oproti těm vyspělým epochám je to tam nyní.
V Japonsku poslední století platilo, že stát řídí vláda, ale vše diskutuje s císařem a žádá posvěcení. S vládcem země, který má vysoké magické a duchovní schopnosti. A k dispozici posvátné relikvie, předměty, silové rituály. A jak píšou v textu:
Převzal „tři posvátné poklady“ (meč Kusanagi, zrcadlo Jata no kagami a klenot Jasakani no magatama) odkazující k mytické sluneční bohyni Amaterasu a stal se 126. císařem japonské historie.
Zároveň s tím začala i nová historická epocha pojmenovaná Reiwa, období „nádherné harmonie“.