Katedrála Notre-Dame má velmi silné ochrany v astrálu. A ty byly před časem prolomeny. A tudíž po určité době mohlo vzniknout to, co se stalo ve fyzickém světě. Jeden ze symbolů křesťanství byl velmi oslaben. Francie je strategické místo a v Evropě dostává nejvíce na „zadek“ a je cíleně ničena na všech frontách.
Každopádně, i po rekonstrukci už tohle místo nebude mít tu sílu a ochranu jako doted, protože ti silní dobří čarodějové, co by mohli vše aktivovat a připojit, aktuálně už v lidských tělech tyto dovednosti neumí.
O templářích je napsáno mnoho knih. Chudí rytíři Krista bylo jejich další pojmenování. Na pátek třináctého byli zdecimování a od té doby je tento den brán v západním světě za nešťastný.,,:) Ale řád pořád funguje, být v utajení. Templáře nevnímám moc čistě. Ano, byli mezi nimi velcí zasvěcenci, ale přece jenom to byli hlavně vykonavatele papeže a církevní bankéři. Řekl bych i bankéři papeže, kdy půjčovali a rozmnožovali peníze Vatikánu. Měli nařízený celibát a disciplínu, aby majetek řadu udrželi a neprohýřili v hostincích a bordelech. A někdy vraždili víc než bylo nutné. Pro satanisty z Vatikánu.
Každopádně, na planetě Zemi fungují daleko mocnější řady, bratrstva s větším přesahem do jiných světů a v astrálu. Drží se v utajení a zasahují, když je třeba. I když už velmi omezeně oproti dřívějším časům.
Jedno takové tajné bratrstvo je řízeno bytostmi z astrálu a tihle vycvičení jedinci chrání ve více světech a s přesahem omezení těla. Schází se v astrálu, koordinují. K fyzickému lidskému tělu mají vzadu na krku připojeno potrubí, které pomáhá jejich energetice a schopnostem omezeného lidského těla a duše v něm zavřené. Všechny tyto řády, bratrstva však řeší na prvním místě svoje zájmy. A pro lidstvo to občas není dobré.
Tak jako se třeba na schůzi amazonských šamanů, sejde 20 šamanů v jedné jeskyni v Ekvádoru a tam jednají. I když se většina z nich fyzicky nikdy nepotkala a žijí od sebe velmi daleko. Podobné fungující ty řády. Svým členům nabízí schopnosti, moc, vědomosti, ochranu, zdraví. Ale nic není zadarmo, každé členství má plusy i mínusy… A jde to s přesahem do dalších inkarnací. V jednom takovém řádu jsem byl pár životů ( a ne jako řadový pěšák ) a jsem rád, že už nejsem a podařilo se mi odejít. Ale lákají mne zpátky a nabídky chodí.:) A mají na této planetě své lidi.
Jdu cestou přes Krista k Bohu a vyhýbám se sektám, církvím, spolkům, bratrstvům jak jen to jde. A tuhle cestu doporučuju že srdce.
I když tedy, v tibetské linii zapojen jsem. Neměl bych tyto informace sdělovat tak otevřeně.:) Ale snad to někomu pomůže, odseknout se, kde je třeba a osvobodit se na další inkarnace.:) Čím dál více lidí dokáže vidět srdcem a prohlédnout co se děje ve skutečných světech. Aby se dokázali osvobodit na všech úrovních Bytí. A to je super.:)
Že je to světelné tělo 16. Tého Karmapy na fotce úžasné… pro necítící je fotka fotomontáž, pro citlivé, co se nacítí na jeho energii a Světlo a sílu, je tahle fotka léčivá, když si poprosí o pomoc tohohle velkého mistra.