Na cestování v čase v astrálu, k teleportaci, je třeba spousta energie. Ta se kumuluje buď přímo v těle: dlouhým celibátem, spec. cvičeními čakrovými a dechovými atd. nebo kumulací kradené energie lidi do zásobníku = egregoru. Tak jak to dělají různí šamani, mágové, kteří bez ohledu na své karmické následky ubližují lidem a kradou jim jejich životní energii.
Velká část našinců, která byla v Amazonii je odsávána potrubím pro šamanské aktivity. A tyhle napojení se dělají i během sexu tady v ČR. Nechápu tyhle špinavce, před karmou za tyhle zločiny a porušení vesmírných zákonů nemohou utéct, ať si o svých schopnostech myslí cokoliv. U nás máme i temné, co odsávají třeba 3 000 lidí a platí si na to i černé šamany ze zahraničí..Lidem je kradena životní energie, žijí kratší dobu, jsou vyčerpaní, nemocní.
Pak jsou tu i metody vojenské, pomocí různých přístrojů. Které na této planetě už nějaký čas minimálně USA a Ruská armáda mají. A metody starých mysterijních škol, pomocí různých energetických koulí – sfér, linii, frekvencí světla v kombinaci s pokročilým astrálním cestovatelem. Trošku o tom mluví chlapík ve videu z Damanhuru, kde se dá přehrát ukázka z 10. dílů nebo koupit předplatné.
No a odsávání, kradení energie se děje nejen u lidí, ale i u míst a bytostí, kdy je třeba pro dotování Prahy ( dotace nikdy nejsou dobré ani v byznyse že.:) je přiváděna energie z okolí Prahy a hrnuta do centra a nataženy energetické linie z Irska, Jeruzaléma, Atlantidy, Azorů, Karphatosu atd. které do Prahy dotují energii. Byť to matka Země neměla v plánu a udělala nějaká místa na svém těle schválně silnější. Praha je hodně vysátá a život v ní je pro senzitivní, kteří ochutnali i žití v přírodě, ubíjející. A teď si představte, jak by se tam žilo, kdyby nebyla tak výrazně dotovaná energií kradenou jiným místům a bytostem tam. Ale 5G sítě, jak je v druhé polovině tohoto roku v Praze pustí z 30% naplno, tohle převálcují.
https://www.matrix-2001.cz/gaia-video/cestovani-v-case-1292