Absolvoval jsem šamanský rituál s chilli do očí. Kdy vám šaman šťávou ze super pálivých džungloidních papriček vytře oči. A vy se zkroutíte v silné bolesti a nezbývá vám nic jiného, než přemístit vědomí z mysli do srdce a tam vyčkat až to přejde. Protože kdyby jste zůstali v hlavě, můžete zešílet. Vrátil jsem se ze srdce chvíli do hlavy a kdybych tam zůstal, …no nelze.  Když chcete proces urychlit, zkusíte otevřít jendo oko ( po pár minutách kdy to nejde a jste zkoucení bolestí ) a ono to pak pálí ještě víc.:) A postupně to přes velkou bolest promrkáte. Kdo neotevře oči za půl hodiny, tomu je otevřou násilím, aby si sliznice moc nevysušil. V šamanských komunitách v Ekvádoru, s tímto přechodovým rituálem pomáhají z chlapců dělat muže. Naše zženštělá, západní společnost je nemocná. Různí psychicky nemocní lidé si nechávají tetovat oči, uřezávat uši, dělají ze sebe 68mé pohlaví. A médie tyhle nemocné lidi rády prezentují, aby už tak nemocnou společnost jako lokajové vládců planety, ještě více rozeštvaly.  Dětem ve školkách je prezentována homosexualita jako úžasná věc k vyzkoušení a lehce programovatelné děti si čtou o tom, jak princ osvobodil prince před zlým drakem a žili spolu šťastně až do smrti. Už někteří římští císařové souložili s malými dětmi, chlapec nebo děvče, bylo jedno jim. Mučení, orgie, znásilňování jsou s touhle planetou spojovány už tisíce let. Homosexuály mám rád, ale tradiční rodinu tvoří muž, žena a děti. Pokud teda nejsou neplodní z té spousty chemie a ozařování všude kolem. A potlačení tradiční rodiny každou civilizaci psotupně zničilo.
Umělá inteligence co tuhle planetu už tisíce let řídí, vyvořila program na zbavení lidských svobod, potlačení vzdorovitých, zbavení lidí úspor, majetků, jistot pod náuzved Covid. Média rozsévají už skoro rok obrovský strach všude. V éteru je ho tolik, že se to dotýká všech. Jak se lidé bojí o život, práci, majetky, buducnost, obživu, své rodiče, děti… Strach dokáže lidi paralyzovat, zotročit. Rozjet v nich tak silné emoce a obavy o život, že to v jejich tělech rozjede takové stavy, že je to dokáže i zabít. Nevyčištěné emoce způsobí příští roky velký nárůst vážných mezení. Problém je v emočním těle vytvořen a ve fyzickém se projeví později. Pokud to člově nevyléčí, nevyčistí.
Taková nejistota budoucnosti tady nebyla od druhé světové války. Lidé neví, zda na jaře nespustí třetí vlnu ( o které už píší v Korei a jinde )  a pak třeba vlny další a zase část veřejnosti nezbaví obživy. Úspory došly nebo docházejí. Před Vánocemi je v plánu povolit obstrukce a spoustu toho otevřít. Ale co když v lednu, únoru zase většinu podnikání zavřou? Někteří lidé už se přizpůsobují a zrušili pronajaté prostory a ověřené zákazníky, kamarády, přátele obslouží doma a nějaký či celý příjem jim běží dál.  Jiní změnili obor podnikání, práci, protože vidí dál a ví, že jejich obor rok, dva, ? nebude v ideálním stavu. Pak se do něj třeba vrátí.
Viry jsou živé organizmy. Mutují, zesiují, evolučně se vyvíjí. Nezmizí. Pokud by celý svět nebyl světovou vládou nahnán do karantén a na jejich přání nebyla výrazně poškozena ekonomika, spousta lidí by teď ještě žila – ti, které zabil obrovský strach a Covid by působil beze strachů daleko méně.
Svět už nebude jako dřív. Doba jistot a konzumu skončila, už nejsou žádné jistoty a je nutné si tvořit vlastní realitu, svět, bublinu. Aby člověk zůstal zdravý emočně, fyzicky, vztahově a omezil traumata a strachy na minimum.
Obrovskou výhodu mají ti, co na sobě duchovně pracují. Ti co našli v Bohu – Stvořiteli, Zdroji, Vesmíru smysl života a ví, že jen odevzdání se těmto vyšším silám dokáže člověka naplnit blažeností a neutuchajícím ohněm v srdci. A když se jim podaří navázat kontakt s jejich duší a jejich Vyšším Já, to je pak teprve exploze radosti. Jedno je pak, jestli člověk jí kaši nebo kaviár a nevlastní nic. Úplně jedno. S Bohem v srdci bych i teď dokázal v blaženosti stát v hořící hranici a nefňukat o pomoc. Duše je milosrdná, rychle to člověka vyhodí z těla a na své mučitele jen mrkne z výšky z astrálu.
Roky příští jsou o vyvoření vlastní reality. Co si tvoříme, to žijeme. Nikdo nemusí být otrok démonů alkoholu, Marihuany, drog, hazardu, kávy, antidepresiv a jiných utlumováků a nakopávačů. Když vidím zotročené lidi, kteří musí dostat to chemické svinstvo – antidepresivní koktejl v cigaretě za každou cenu… Jak jsou zotročení a někteří dávají třetinu příjmu za cigarety a jak jsou utlumení, tak řada  z nich pak řeší svou stravu a pití nekvalitní hmotou, je mi jich líto. A k tomu ta spousta otroků sociálních sítí. Někteří doslova přenesli svou existenci na FB nebo Instagram. Jdou ven a jsou ve hře přes mobil, dojdou domů zapojí notebook. Poslušně odevzdávají svou energii. Kolik lidí z deseti dokáže hned teď všechny své sociální sítě zrušit aniž by je obvanul pocit zděšení? Na co s ebudou vymlouvat?
Lidstvo je zotročené v mnoha směrech. Je lehce prokletím tohle nezúčastněně sledovat a nemoci zasáhnout do jejich karmického plánu. Kdy si jejich duše, před vstupem do lidského těla nalajnovala nějaký karmický plán a ten chce co nejvíce zhmotnit. Např. žena, která dělala hrozné věci lidem i zvířatům žije své peklo na Zemi a není dovoleno ji pomoci, a v umírání na rakovinu ji ulevit nebo to z ní celé vytáhnout. Protože by jste šli proti její duši a ona nevyčistila během umírání tolik karmy, kolik potřebuje, aby její další vtělení bylo blaženější.
Pak jsou tady lidé, kterým by jste pomoci mohli a můžete je vyčistit, vytáhnout z nich entity a démony co je ničí… a držet nad nimi v vyšších světech ochranou ruku tak, aby na ně už tihle nemohli. A oni si ve své pýše, hlouposti, ješitnosti pomoc nenechají a jejich nemoci se zhoršují.
Kapitolou samo o sobě jsou různí guruové a dravci ovládající nejen český ezo rybník. Kteří připravují lidi o energii, zdraví, peníze a někteří  zotroči jejich duši na víc inkarnaci. Sledujete jak tím ubližují sami sobě, své karmě a smutně koukáte jak tito dravci ničí své žáky, studenty, uctívače. Je darem i prokletím vidět, kdo je co skutečně zač, co dělá a jestli jde ve Světle konečně  nebo o tom jen mluví ověšen korálky, ezohadrama a zachraňující planetu pro své zákulisní zájmy. Mazajíce med kolem pusy ovcím svým nebo veřejnosti.:)
No, stejně je to celé jen hra. A v každé hře je jednou člověk vítězem a za chvíli poraženým. Do té doby, než zjistí, že z pozice osvíceného pozorovatele v úrovni svého ryzího Bytí nemusí žádnou hru hrát.