Karle, díky za Tvůj dar za mé texty. Jsi první a jediný, kdo mi za těch asi 10 let, co pro lidi píšu nějaké texty, přispěl.:) Potom, co jsem před 15 dny čtenáře o nějakou energii v jednom článku požádal. Poprvé. S tím, že z těch darů nějaká část půjde na pomoc potřebným, protože tohle je na Cestě nutné a hlavně povznášející. A z dávání má člověk dvojitou radost.

Není dovoleno sdílet část z toho, co se děje na mé Cestě. A něco z informací co jsem dostal, prožil, stáhl. Přesto jsem za ty roky, prozradil něco z toho, o čem se běžně nepíše a nemluví. Za některé prozrazené info jsem schytal útoky od temných. I za pomoc a ochranu lidí, kteří prosili o pomoc.

Tisíce hodin při psaní těch asi 1 200 textů, které četly tisíce lidí. K tomu spousty mejlů, telefonátů o pomoc, rady. Odpovídání v chatech mnoha lidem, když jsem měl ještě Facebook před 4 lety. A vše tohle pro lidi zdarma.  Jen konstatuji.:) Předávání nějakých nauk, křestů za čokoládu nebo zdarma. Léčení na dálku zdarma. Odmítání rozhovorů, videí, přednášek, seminářů, protože jsem nechtěl jít touhle cestou. Natož, abych si polepil reklamou na duchovní služby auto.:) To bych si připadal hloupě. Lépe splývat v davu. Ono stejně není většina z toho, co o lidech víte, vidíte, dovoleno s nimi sdílet.
Nejsem v nouzi materiální. Mám našetřeno na horší časy, protože jsem věděl co přijde a co se bude dít. A že je to zatím mateřská školka, proti tomu co přijde. Přesto se jako nesmrtelné duše nemáme čeho bát.
Člověk se pořád učí. Když vidím, jak si za trochu energie nebo obchod s lidskou hloupostí, účtují různí terapeuté, guruové, ezo učitelé tisíce, desetitisíce na hodinu a jak manipulují různé sekty, skupiny, kněžky, ero tantra maséři atd. lidi… V zemi, kde polovina národa vydělává i 34 let po revoluci méně než 250Kč čistého za hodinu práce, přijde mi to nepoměrné. Kolik z těch terapeutů, učitelů jde fakt ve Světle, neovládáno chtíčem, pudy, mamonem a neobírá slabší a něco fakt ví, umí? Kolik z nich dosáhlo aspoň základních stupínků Osvícení, Probuzení, Realizace? Velmi málo. Jsou účastníci pár seminářů  kurzů něco „víc“, než prodavačka z obchoďáku nebo dělník z montovny, kteří dřou celou směnu s minimálními pauzami třeba za 150Kč na hodinu? Ti stejní, mágové, kněžky, guruové, co obírali a zneužívali lidi v Atlantidě, Egyptě, v Římě atd. , to dělají zas a znovu a dokud tohle nepochopí, budou se neustále znovu inkarnovat.
Před nikým se neponižuj, a nad nikým nepovyšuj. Přes ctnosti srdce vede zkratka k Bohu. A v úžase mlčky koukáme, na zázraky jež Svatí konají ve svém Vytržení a Odevzdání se v Bohu.
Volala mi o pomoc jedna známá. Předtím mi lezla párkrát do snu o pomoc. Že je úplně v háji, z toho co žije. Hodinu a půl jsem ji dotoval energií a Světlem, radou. Ona je takový trochu víc vysavač energie.:) Už bych neměl být takový dobrák a dávat tolik ze sebe.:)
Zařídil jsem, aby pobyty ve tmě jely dál. Oddálil jsem osudovou linku a prodal zatím jen část domu, centra, kamarádovi, co postupně odkoupí zbytek. Také se věnuje duchovnu. Budu občas také provázet lidi tmou a pendlovat mezi Hodonínem u Kunštátu a Krkonošemi nějaký čas. Pak komunita a přenést se přes horší časy a po ní možná ten klášter a schovat se víc před světem. Zdenka tady zůstává a bude provázet lidi dál. Má za sebou Probuzení, jen fajn průvodce. Akademickým vzděláním psychoterapeut a spoustu let pracovala i s dětmi ve školce.:)  Vylepšíme prostory v materiálním 3D světě, aby tady lidem ve tmě bylo příjemněji. Energeticky, duchovně, nevidím v ČR a na Slovensku místo, kde by pro terapii tmou byly léčivější podmínky a energie.  Jenže kdo dneska vidí srdcem a za pozlátko k Podstatě?:)