Duchovní růst
Poslední roky sem proudí tak silně transformační energie, že se dá za třeba i jen pět let poctivé, intenzivní práce na sobě dostat velmi daleko. Dál, než řada předchozích generací za celý svůj život. A nikdy není pozdě na to začít. Někdo začne zítra, ve věku 82 let a je to tak správně. Je vibračně připraven na intenzivní výuku a dřív by to třeba energeticky v takové síle nezvládl. Jsme nesmrtelné duše a nikomu nic neuteče a vše se mu děje v pravý čas. Dnes lze velmi rychle aktivovat vědomí, podvědomí, schopnosti, znalosti, prožitky, spojení a napojení… Dají se zrychleně vyléčit, vyčistit traumata a omezení, prokletí, kletby a černá magie osoby, rodiny, rodu.
Duchovno není o schopnostech. Není třeba mít nějaké pro vědu nadpřirozené dovednosti. Důležitější je žít co nejčistěji, nikomu neubližovat a neškodit. Prací na sobě rosteme a každý kdo roste, pozvedává úroveň celku, tedy všech okolo.
Stačí se zklidnit, jít do sebe… do klidu. Představit si, že jste ve svém duchovním srdci, uprostřed své hrudi. Vizualizovat si to a časem se rozjedou další úrovně vnímání. Když vydržíte. Ve svém srdci najdete celé Vesmíry, spousty bytostí, událostí, svou minulost i budoucnost.. i setrvání v přítomnosti…
Léčivé a aktivující je, vypadnout z tohohle hektického světa přežití a mamonu… Strávit o samotě nějaký čas – ideálně třeba týden… A vracet se k tomu. Bez telefonu, internetu a ozařování elektrosmogem.
A jít do hloubky a vytahovat ze sebe své traumata, vzpomínky, strachy. Zameditovat si každý den. I kdyby to bylo jen na pár minut. Vzdělávat se na své duchovní cestě. A být bdělý a opatrný a vybírat si jaké informace čteme, protože spousta ezo a duchovní literatury je brak nebo dokonce vibračně škodící. Nejsilnějším učitelem je příroda a co nejvíce času v ní strávené.
Všechny ty zasvěcení do Reiki a tisícovek dalších druhů energií, kvantování jsou jen omezující – často slepou uličkou. Slabým pramínkem energie ze Zdroje, různých barev a spousty omezení: síly a čistoty bytostí a egregorů přes které to zasvěcení běží neustále…
Kdo vydrží na své cestě k Bohu, ke Stvořiteli, k Absolutnu, ke Zdroji a pracuje na sobě, vysílá prosby a modlitby nahoru, ten je odměněn přímým, čistým napojením. Zítra nebo za 20 let. Ale čas je jen relativní ukazatel iluzorního světa bytí tady ve 3D.
Svoboda začíná a končí v mysli. Vědomý člověk zná svou nesmrtelnou duši a věčnost Stvořitele.