Dnes jsem si slíbil, že v této inkarnaci udělám co nejvíce proto, abych už na tuto planetu a do podobně nízkých dimenzí nemusel. Jsem kůže líná, proto tento slib musím opakovat tolikrát, až se mi rozhoří naplno v mém srdci. 

Vytvořil jsem si v tomto životě docela příhodné podmínky a místo k Realizaci a k vědomé smrti. Zatím jsem svou cestu jen zlehka šmrdlal a doteď nepodrobil ani své ego. Čas zrychluje a těch asi 45 let co mi v Těle Miri zbývá, uteče velmi rychle. Nemám žádné nesplněné materiální touhy a vím, že si ani z tohohle života nic neodesu. Moudrost a vědomosti si však odnést mohu a přenést si je do Vyšších dimenzí. A hlavně vyčištěnou karmu. Jednou.
Mám za sebou různé pokročilé inkarnace, a stejně jsem v nich vždy udělal nějakou chybu a nedokončil jsem všechny úrovně studia. A už po třinácté jsem na této vězeňské planetě. Mám relativně čistou karmu, proto múžu touhle inkarnací proplout a doslova ji proflákat jízdou k Bohu na půl plynu. A nebo do toho můžu jít ostřeji a pomoci spoustě lidem. Zbavovat je jejich utrpení a bolestí. Léčit je, čistit jejich rodové linie od kleteb a démonů, nasazovat za druhé krk ve světech, které by většinu lidí přivedly do blázince a sám v těch světech neskončit. Ulevit někomu od bolesti a prokletí tím, že za něho a s ním v nevědomosti, půjdu do světa příčin té události a tam jeho bolest i prokletí prožiju s ním ve svém těle a vyčistím tam co bude třeba. A pak od toho hnusu, který je větší než nejzvrhlejší činy sadistů na planetě Zemi,  vyčistím sebe ve všech tělech mých. Tohle nevyváží žádné peníze v lidském světě. Tohle se musí dělat ze soucitu a ze srdce. A já si už nějaký čas pokládám otázku, zda jít do těchto extrémů, kam jít může jen napůl blázen. A nebo úplný blázen. Karta blázna otvírá velkou arkánu 👑a blázen musí být vždy připraven zemřít a skočit do propasti transformací. Obětí pro druhé se po krůčcích blížit Bohu. A jako čaroděj žít v dietách tělesných i mravních, potřebných ke kumulaci Síly a energie. I takové životy už jsem žil a přesto jsem tady.:) a byla to jízda.:) žádné odpojené otrocké přežívání. Kdy spousta lidí páchá adrenalinové sporty a hazarduje se Životem, aby aspoň na chvíli měli pocit, že: Žijí