Asi každý z vás už v duchovním rybníce narazil na jedince, kteří „ulítli“…
Vykládají o sobě, že jsou vtělený Ježíš Kristus, Archanděl, některý ze spousty Bohů nějaké mytologie a náboženství, zachránce planety a super bytost a podobně. Někdy jim to nakukal jiný člověk, jindy nějaká astrální entita či potvora vydávající se za nějakou pokročilou bytost nebo za jejich Vyšší Já. Někteří si to vymysleli sami, aby manipulovali ostatní nebo ukojili své vlastní ego. Realita je taková, že jsou vibračně často dole, mají zanesené tělo, centra, čakry a nenávidí vlastní mámu… Často se plácají se v životě v dluzích, vztazích, nefungují jim finance, mají dluhy nebo se naopak bezohledně ženou za dalším hromaděním majetku, sype se jim zdraví, nevhodně se stravují, neovládají pudy, žravost a mají často omezující závislosti. Fungoval by v takovém těle Ježíš Kristus a rozhlašoval to do okolí? Rozhodně ne.
Je fajn, že je v duchovním rybníce i spousta lidí ukotvených v realitě, kteří dobře vědí kdo jsou, kam jdou a proč a co dělají. A kteří opravdu umí. Odmeditovali třebas desetitisíce hodin, žijí v euforickém stavu blaženosti, pohybují se ve vysokých vibracích díky částečné oddělenosti od světského světa a jejich světlo je vidět. Často je jejich jediným majetkem jejich obnošený oděv a jídelní miska a pár drobností po kapsách. Ale jsou v lásce a nic jim nechybí. A svým světlem a modlitbou pomáhají desetitisícům lidí, které ani neznají. Jen pro ně svítí a vibračně navyšují prostředí. Často v utajení.
V Tibetu, když o někom nějaký jasnovidec řekne, že to je vtělený pokročilý láma, tak komise zkoumá zda je tomu opravdu tak. A ten dotyčný musí třeba poznat jídelní misku, kterou dříve používal mezi šesti dalšími. A i tak, je pak jako uznané vtělení, jen pokračováním inkarnace nějakého věhlasného lámy, ale ne Boha, Ježíše Krista, Archanděla… Každý máme za sebou inkarnace bohatých i chudých, mocných i bezmocných. Někteří byli králové a v dalším životě žebráci, kteří jedli zbytky ze země. Aby odčinili tu královskou pýchu z předchozí inkarnace. Ale když mi někdo začne vykládat, že byl faraon Tutanchamon, tak jako to o sobě říká asi 10 000 dalších na této planetě, a že na něj útočí armáda démonů v čele s Luciferem, tak odmítám ztrácet čas a energii a jdu radši uklízet po lidech.:)
Na druhou stranu: je studijně zábavné až smutné, kolik tisíc lidí naivně věří těm dvou českým ženám, které se prohlásily za jediné vtělení a přímou inkarnaci Ježíše Krista na celé planetě ba dokonce v našem sektoru Vesmíru. Člověk nechápe, kolik máme v ČR odpojených a nešťastných lidí, kteří tomu věří, následují je a uctívají podobná individua.:) A to ještě spousta božských inkarnacích nevystupuje na FB, protože je momentálně v péči psychiatrů nebo zavřená v léčebnách.
Jiný příběh: píše mi žena, které prý její Vyšší Já řeklo, že je vtělený velký Bůh XXX a super bytost a pronásleduje ji satan a jeho armáda démonů. Chodí na drahé terapie k jiné ženě, co to velmi přehání s kouření trávy a za oběma jsou škodolibé a smějící se astrální entity a pak píše žena, kterou skutečně a doopravdy pronásleduje a obtěžuje, odsává v astrálu a v lucidních snech jeden známý český guru a čaroděj z masa a kostí a situace je zcela a krutě reálná. A ta žena se zoufale obrací o pomoc na více stran, protože její situace je velmi vážná a může skončit sebevraždou nebo blázincem. Takže, stále se něco děje a energie jsou v pohybu.