Během 14 dní chci rozseknout, zda se letos v listopadu, prosinci vydám na cca 8mi denní cestu do Egypta. Nejsem již cestovatelský typ, tak pojedu jedině, když ta cesta pro mne bude mít zásadní význam a budu mít lokalizovaná 1-3 místa, kde si budu moci stáhnout informační a energetický balíček z mého života tam kdys. Tak jak už jsem pracoval na pár místech svých jiných minulých životů, kdy sem tam dopravil své aktuální tělo a spojoval se s předchozí inkarnací.

Pokud bude mít ta cesta pro mne významnější efekt, tak jedu.:) S pár přáteli už jsme se o ní bavil. Doladil bych tam průvodce z řad místních zasvěcenců, který nás dostane na zakázaná místa.

Co jsme zatím šenelovali, tak to možná bude u Abu Simbel někde. A když jsme zkoumali podzemí, tak tam dříve bylo hodně podzemních chrámů, transformačních svatyní. Do některých měli povolen vstup jen faraoni, jejich blízcí a hlavní kněží. Bylo tam hodně mramoru, podzemních jezírek, fontán. Dole pod sfingou v podzemí malá sfinga, vršek je jen obal – kryt. V2tšina tehdejších významných míst není vykopána nebo je nepřístupna veřejnosti.

Narazili jsme i na fontánu mládí, která udržovala faraony svěží. A určitý druh energii, zesilován kameny proudil z jejich domovské planety do egypta přes zesilovače a umožňoval těmto 3-4metry vysokým bytostem na planetě Země žít.