Něco nepředstavitelného i pro většinu lidí v ezo rybníce.:) Ovládnout tento nejsilnější půd je pro většinu lidí nepředstavitelné. Vzdát se dobrovolně na nějaký čas sexu se svým partnerem i sebeuspokojení, dobrovolně, s duchovním záměrem? Dobrovolně a s jasným cílem většího spojení sám se sebou i s těmi nahoře. Řada lidí je v celibátu nedobrovolném, kdy mají problém najít partnera nebo nedoléčená emoční traumata z předchozího vztahu.. či nevyléčené bolístky z oblasti sexuálního násilí, nesvobody.
Církve pak nařizuji celibát, ale spousta kněžích ho nedodržuje. A zákaz sexuální aktivity je vrhá i do osidel pedofilie a různých nehezkých rituálů s bytostmi.
S celibátem se setkáváme i u různých šamanských rituálů, kdy se min. 3 dny před akcí drží, aby se člověku nashromáždila energie v břiše a dostal se dal…měl více energie na cestování, práci se sebou… A celibát se drží i pár dní po ceremonii, aby dojely změny v tělech.
Při delších celibátech, 6+ měsíců dochází k nárůstu energie v těle. Při ještě delším ( každý to má jinak dle síly své energie v soláru), pak dochází k otevření různých schopnosti vidění, napojení, k otevření plné jasnovidnosti atd:)
Celibát vyčistí energii v těle.. člověk pak více září, svítí, jeho energie jsou čisté. Pritahuje k sobě lidí svým vyzařovánim jako světlo můry.:) Energie mu vystoupala u té sexuální čakry, přes 3: oko ( kde to lecos otevřelo tím přebytkem energie ) až do koruny.
Šamani během výcviku berou i různé rostliny, které zvyšují libido ( třeba tinktura s Chchuhuasi ) a vytváří protitlak a energii v těle rychleji narůstají. První půl rok nesmí spát v jedné místnosti se ženou, aby se nemíchaly energie.
V páteři celibátem narůstá světelný sloup i světelnost buněk. A nabíjí se celé tělo světelné uvnitř. S nabitím světla do buněk pracuje i monoatomární zlato v kapkách. A ještě více čisté alchymistické zlato, ale k tomu se dostane jen pár desítek Čechů z několika starých rodů. Ti to nepouští ven.
Kumulace energie v těle umožňuje hlubší práci ve snových světech, v astralu, v duchovních světech a světech nad astrálem. S nabitou energetikou, plnou paliva se dostane člověk dal na svých cestách a i tam déle vydrží.
Dostane se kdo různých světů, do kterých předtím se svou nečistou neměl přístup. Existují i různé tajné mysterijní řády z vyšších světů ( strážců, ochránců, rytířů, učitelů, mnichů ), které duše v lidských tělech začínají během celibátu kontaktovat, jak je zaregistrují, že více svítí… No, světy a možnosti nemají hranic.:) Setkávají se v astrálu, duchovních městech, v království nebeském vysoko nad astrálem, a chrání určitě bytosti, místa. I s Ježíšem Kristem v jeho jemněhmotném těle se dá díky celibátu sejít a komunikovat s ním o dost snadněji. Posvátná sexualita a opravdová imploze vědomí, odhadem asi u 100 páru v celé naší zemi je fajn, ale na ten nejvyšší duchovní stupeň se na této planetě dostali lidé v celibátu. I Ježíš Kristus ho dlouho držel než měl s partnerkou děti. A i pak měl sex jen vědomě a velmi málo. Delší celibát obou partnerů, ovládnutí této mocné síly.. a pak vědomá práce s ní, je úplně jiný level než dnes rozšířené tantra praktiky. Občas s úsměvem říkám „diagnóza tantra“, protože tento směr ve velkém ( min. 40% ) přitahuje lidi, kteří za sebou mají znásilnění v dětství, dospělosti, traumata… Nemají vyčištěno, neumí se chránit a čistit se… A v tomhle stavu masírují druhé, šahají jim do těl. No, Kdys byla tantra jen o sútrách a naukách bez dotyku. Z Asie to na západ přivezli různí západní „učitelé“ a všelijak upravili. “
Většina lidí na planetě je ovládaná sexuálním pudem. Ovládnout ho jim změní život k lepšímu. Platí u něj to co u ohně: dobrý sluha, ale zlý pán..
Bytosti vlastníci tuhle planetu dobře vědí, jaké transformace umí celibát. Proto je všude tolik sexu v tv, PC, médií… Tolik porna, nahoty. A obrovské % znásilněných nebo sexuálně traumatizovaných. V TV i na netu jede spousta podprahových symbolů, které ve změněném vědomí pracují s lidským programováním a podvědomím. Však jen kolik zločinů bylo spácháno kvůli sexu a z jeho nedořešených vazeb.