Něco ze zákulisí čarodějů, mágů, vědem, druidů, šamanů a jinak pojmenovaných lidí, dělajících totéž – chránících lidi, pacienty, světy a místa. Kdy o čistotě jejich srdce a toho co dělají, rozhoduje jejich svědomí, etika a morálka. Duchovní vyspělost jejich duše a karmická zatíženost. Ta jejich.

Tento text,  s povolením z Vyšších míst, třebas pomůže objasnit příčinu, co se děje některým lidem ve spánku i v bdělosti a dovede je to k vyřešení. A zacílení k možnosti vyřešení. Pro většinu ezoteriků ( natož odpojených materialistů ) bude tohle znít jako pohádka, blábolení podivína.:) Ale když to pomůže jen třem, tak super.:)

Spousta těchto jedinců ( nebudu psát pracovníků, bojovníků světla, protože tak se nazývá na FB každý druhý esoterik ve svých vizích a snech a sám jsme jen šášula co by se takhle nazvat netroufl :)) pracuje s různými ochránci, předměty síly, artefakty, bytostmi. Potřebují různé spojence, kteří je ochrání ve světech, do kterých lezou kvůli léčení svých pacientů a třebas čištění kleteb jejich rodových linii. Potřebují ochránce a pomocníky, kteří jim pomáhají odvádět jinam ty potvory, entity, démony co lezou z lidí při léčení, a které má v sobě spousta lidí. Hlavně narkomanů, alkoholiků a ve velkém huličů marihuany.

Potřebují své ochránce, kteří je chrání, když začnou více vibrovat a zářit a jejich světlo přitahuje temnou stranu a bytosti, které se je snaží srazit zpět mezi masu, mezi ostatní. A protože je mezi těmito „lidmi“ spousta dělajících nehezké věci, tak potřebují i ochránce před jinými šamany, rodinami, liniemi, skupinami, tajnými řády atd.

Smlouvy, pakty s těmito ochránci se uzavírají v astrálu i v duchovních světech. Někdy je smlouva uzavřena podáním ruky, někdy stačí pohled do očí, úklon, záře ze srdce, někdy se to sepíše a nebo složí slib. Někteří mágové, temní čarodějové nechají v astrálu své ovečky podepsat slib, nechají je u toho klečet, podrobit se, slíbit věrnost a ještě jim do těle vloží program nebo bytost k manipulaci a ovládání. Většina lidí na planetě stále nemá různé sliby rozvázány, zrušeny a je třeba je v nějaké inkarnaci ukončit. Aby nepřecházely z inkarnace do další a další.

Často je v rodině, linii ochránci a artefakty dědí. Od bytostí, energií, po předměty síly a ochrany. Jsou striktně a nekompromisně naprogramovány a dělají svou práci. Umístěny na skrytém místě třeba střílí jako raketomety. Podobně fungují ochranné bytosti.

Je běžné, že si různí čarodějové, mágové, šamani, vědmy, jasnovidci připraví různé ochránce pro své další inkarnace. A tak to funguje i s dary, schopnostmi, zasvěceními, transformacemi, s přístupy k učením, naukám, knihám, tajným, veřejným. V okamžiku, kdy jsou připraveni, to k nim chodí, teče, létá.:)

Mám za sebou pár těchto životů a jako ezo začátečník už nějaký měsíc řeším zda přijmout ochranou bytost, kterou jsem kdysi vytvořil jako čaroděj, vládce jednoho národa. Královna mi ji přivedla ukázat v kleci, s tím, že ji mohu kdykoliv přijmout do sebe v bdělém a pevném rozhodnutí během chvíle. Je v ní spousta oddanosti, lásky a těší se až se ase spojíme. Milovaná, oddaná bytost.  Ale…když jsem viděl co tahle létající šelma umí, zděsil jsem se. Protože tohle je atomovka, šelma měnící se na bestii, která nekompromisně chrání svého pána a má velkou moc a sílu. Zkoumal jsem zda je pravá, co je zač a usoudil jsem po poradě s moudrými, že na nic nejsem zatím zralý a morálně a eticky vyspělý. Někdo by mne naštval kvůli hlouposti a já bych se na pár vteřin ( tuhle krátkou dobu ) neovládl a tahle bytost letí, řeší, čistí nekompromisně a útočí. A časem se to z jemněhmotných těl přepisuje do hmotného, fyzického. A karmická odpovědnost padá samozřejmě na jejího vládce. Řešil jsem hlavně i to, zda bych se musel s touhle bytostí spojit na více inkarnací a aby mne to třeba nenutilo se někam inkarnovat – kam nechci. Naštěstí, tady je to čisté. K cestě k Bohu se modlím ke Kristu, ale ze zkušenosti jiných vím, že různí ochránci jsou také třeba.

Tak jako všichni máme své duchovní ochránce, průvodce, tak spousta lidí má různé ochranné bytosti, které je chrání ve vědomém, či nevědomém putování v astrálu a do duchovních světů. A ti ochránci mají různou sílu. Tak jako v astrálu má někdo sílu 10 bodů, jiný 100 bodů a další 1 000 bodů ( když to převedu na nějaký ukazatel k vysvětlení ). Ten s 1 000b se v astrálu postaví třeba několika reptiliánům a může chránit lidi a bytosti. Ten s 10b se pohybuje v jiných světech a musí být daleko opatrnější. Z putování po astrálu během spánku má v astrálním těle skoro každý nějaké suvenýry, když ho testuje nějaká bytost, energie a člověk, mimozemšťan, se kterým má karmické nevyřízené účty: různé šípy, předměty, ostny, meče, energie apod. Jasnovidci a šamani, léčitelé by mohli vyprávět co vše z většiny, možná ze všech lidí na očistách vytahovali.:)

No, zpátky k ochranné bytosti. Abych zvládl tuhle úžasnou a krásnou bytost, musím být čistých myšlenek, ovládnuté mysli, v pokoře a mít ovládnuté pudy a spouštěče emocí. Spousta různých šamanů, mágů tohle také nemá a zdědili silné bytosti, artefakty a holdují alkoholu, znásilňují nebo sexuálně obtěžují na rituálech pacientky a pacienty, magicky útočí na kde koho za peníze nebo jen ze sportu a nevyspělosti, odsávají spousty lidí o životní energii  a jejich etika a morální čistota je mrzké úrovně. Pak se není čemu divit, že jejich bytosti a artefakty takřka každý dne útočí na druhé a svět šamanismu je prohnilý a degraduje. Jejich předci drželi různé diety, celibáty, každý dne čistili své myšlenky ( tak jak se doporučuje v různých ezo školách a naukách ) a mentální tělo a díky tomu byli ve velké síle a čistotě těla i mysli. Žili příkladným životem a pro svůj kmen, rod, linii byli vzorem morálky, autority, kněžími, zpovědníky, ochránci, léčiteli, vůdci. Snad dojde u těchto  duchovních vůdců kmenů, nauk, rodů, linií k obrození a k nástupu na cestu Světla co nejdříve.  Bude to v příštích letech, dekádách, stoletích na této planetě potřeba. Aby tihle mudrcové, pravé elity národů nesli pochodeň morálky, etiky a čistoty a vyzařovali to všude kolem sebe. A byli vzorem a příkladem pro svůj lid.