Když už jsem tady zmiňoval knihy, myšlenky, učení Carlose Castanedy, tak ještě jeden textík k tomu. Pro mne jsou jeho knihy úžasné a sám jsem si ověřil spoustu věcí ze světů čarodějů, o kterých CC píše. O snových světech, bytostech, kamenech, neviditelných světech atd. A čaroděj, pro mne není negativní oslovení, ale člověk co vidí, cítí a ví jak funguje Vesmír, skutečný svět – viditelný a neviditelný a světy nad naším hmotným světem: astrál a duchovní světy. Čaroděj může být nazván jogínem, mystikem, lámou, šamanem, mudrcem a spoustou dalších oslovení. Vždy jde ale o člověka, který vidí a ví a není odpojený a zajatcem systému, matrixu jako většina lidí.
Carlos píše o jednom zážitku s kaktusem Peyotlem, kdy se proměnil ve psa a běhal po louce, skotačil atd.:) Zrovna o víkendu jsme se s jedním kamarádem, který si s Peyotlem už něco zažil – o této medicíně vyprávěli. Že jedna žena se na rituálu s ním, také změnila ve psa, svlékla se do naha a jako pes rukama vyhrabala z hlíny nějakou kost.:) Nebo se účastníci tohohle rituálu ( který jim někdy jede i 2 dny v tahu ), svlékají do naha, hážou šaty do ohně.:), prochází ohněm a podobné skopičiny. Peyotl hodně otevírá srdeční čakru, zažívají také přivaly lásky, uvědomění.
Tohle píšu proto, aby lidé věděli, že to o čem CC v knize psal o Peyotlu, nebyla pohádka. Když lidé nahlédnou do světa čarodějů, otřese to s nimi. Lecos se jim oživí a zvědomí, protože každý máme za sebou nějaké životy duchovní, kdy jsme dokázali vidět a cítit světy a bytosti, nám nyní skryté. CC ve svých knihách píše o mini zlomečku světa čarodějů, který se dá zkoumat, žít a zažít doopravdy.
Další audioknihou na Youtube je: Carlos Castaneda: Cesta do Ixtlanu.