Zase vyhrály. Už tisíce let na této planetě tyhle jemněhmotné bytosti vyhrávají. Vždy stojí na obou stranách konfliktu. Případně řídí ještě více táborů. Tetelí se blahem a dosáhly svého, když se jim podaří znepřátelit různé skupiny, nebo ještě hůře – přímo celé rodiny, jako je tomu i u nás poslední roky. Ze svárů a hádek, konfliktů a demonstrací vzniká spousta emočních výbojů a energií, které jim nejvíce chutnají. Prezidenta Zemana volila ve svobodných volbách větší polovina voličů. Člověk duchovně na sobě pracující s ním nemusí souhlasit a mohl mít jiného kandidáta, ale nikdy by se ve své lásce, soucitu a porozumění vůči všem bytostem, neměl snížit k jakékoliv agresi, útokům, nenávisti vůči komukoliv. Protože všechny tyto myšlenky, nadávky, urážky, povyšování se mu jednou vrátí. Stvoří jimi, ač nevědomě myšlenkového elementála a ten se k němu vždy vrátí zesílený. Byť to někdy trvá i několik inkarnací. A někdy tím ublíží i svým potomkům. Protože nenávist a agrese se vždy vrací stejnou měrou. Proto také členové různých duchovních škol a řádů, toliko dbali na hygienu mysli a myšlenek. Každý den. A přát prezidentu rakovinu, neštěstí, úraz? Smát se jeho traumatům, alkoholismu a poškozenému zdraví, jako člen národa s tolika závislými alkoholiky, kuřáky, narkomany, s více než 3 miliony lidmi na prášcích? Kolik vašich příbuzných a rodinných příslušníků decimují závislosti a jak by vám bylo, kdyby po nich tolik lidí plivalo? I tímto si nejvíc ubližuje ten kdo to vysílá. A často to z druhé strany přijde k němu do rodu. Však se zamyslete, kolik lidí ve vaší rodině, na pracovišti s rakovinou znáte? A to to část z nich tají.
Pokud by byl nyní prezidentem Drahoš, změnilo by se něco v kvalitě vašeho života? Odešli by jste z mrtvého vztahu, manželství, kde jste spolu jen kvůli dětem, majetku, ze zvyku a dávno jste přestali Žít? Změnili by jste práci co vás ubíjí, kdyby byl prezidentem Jarda Jágr nebo božský Kája? Byli by jste zdravější? Nebyli, protože kvalitu vašeho života neurčuje politika. A kdo je prezident s tím nemá nic společného.
Důležitá je opravdovost života co žijete a to hlavní: spojení s Bohem, Stvořitelem, Absolutnem či jak si to nazvou ti, co mají problém se slovem Bůh. Pro mne je Bůh pojmenováním supervědomé supersíly, která vše stvořila a vše řídí. Nemá pohlaví – je všepohlavní – byť si lidský mozek často představuje Boha jako starce. Neřeší jing a jang a podobné libůstky, protože ve stavu Jednoty žádná hmota, barvy, informace, světlo neexistuje. Tam není nic. Ochutnala to i část uživatelů psychedelik ( ale stejně to nedokáží integrovat do života a po rituálu to s nimi bez dohledu šamana pracuje ještě týdny a měsíce a sám jsem zvědavý, kolik % poživatelů, z dnešního psychedelického boomu nakonec dokáže vědomě zemřít a hlavně z této planety odejít a nakopne je to k tvrdé práci na sobě, systematické a monotónní – 1%? 3%?, 5%? půl procenta? ) a pak – čistou cestou různí lámové, jogíni, šamani, mystici. Je krásné se pohybovat v těch světech, ale tělo mám tady, ve 3D a potřebuje vydělat na jídlo a bydlení a přežít ve světě hmoty. Dokud mé duši nebude dovoleno opustit současné tělo..)
Když už se zaplétat do hovorů o politice, tak ideálně být emočně nad tím a nedávat tomu svou energii. Ještě jsem neslyšel, že by někomu hovory o politice někdy přinesly do života více Světla a radosti. Nerezonuje se mnou narůstající totalita EU ani politika celkově. Kohoutky svobody se utahují a bude to mít dopad na každého z nás různými zákazy a omezeními. Ale, tady ve hmotě třetí dimenze, je na každém z nás jako realitu si stvoříme kolem sebe a jaký život budeme žít. Všechny přání a radosti si můžeme dopřát. To co nás čeká příští roky vyžaduje silnou mysl a dost energie. Proto je lepší energií neplýtvat na blbosti a hádky a rodiny stmelovat a zocelovat a ne ničit politikou.