Kdo by to byl před rokem řekl co:)

Že mohou existovat vězení pro odmítače karantény nejen v Německu. Co asi vymyslí pro těch pár % nenaočkovaných za pár let?
Rozvíjí se tu celoplanetární kastovní systém. Kdy cestovat do některých částí planety bude jen pro „vyvolené“. Myslím tím, další úroveň co přijde po cestování jen pro naočkované. A vstupy na určitá místa. Pár století zpátky nemohli nevolníci opustit panství pána, museli žádat o svolení na vše možné a otročit a platit. Teď, lidé vědomí a napojení ( těch pár na špičce tohohle systému, ale nejdoucí ve světle a v srdci ), vymýšlí různá nová zotročení lidí na této planetě.
Přísná varianta budoucnosti = neočkovaní se skoro nikam za pár let nedostanou…. Zatím píší:  zajistit, aby nebyli diskriminováni neočkovaní lidé. Ale to je jen počáteční fráze na začátku hry. Zezačátku sice nebude vakcína „povinná“, ale bez ní vás nikam nepustí nebo vám neuhradí lékařskou péči. Takže fakt nebude povinná?

Uvidíme, jak dlouho půjde očkovací průkaz falšovat a mít tam naočkováno, bez vakcinace. Což půjde časem ověřit jen skenováním… A vyhrožováním lidsky soucitným lékařům vysokými pokutami, pokud vakcínu jen zapíší a nepíchnou. Tak jako vyhrožoval praktikům Prymula už před lety.

Spousta zdravotníků má po očkování vážné příznaky. Je jich nedostatek, přesto se nechají zotročit.
Jasnovidci vidí v těle lidí, co Covid prodělali pozůstatky na plících a u srdce. Ten v laboratoři vyrobený vir – tvor rozhodně není slabý. Uvidíme jak se to bude příští roky vyvíjet v jejich tělech. A jak budou pokračovat mutace.
Pro mne, žijícího na samotě u lesa je tahle doba úžasná. Konzum kolem zpomalil. Příroda regeneruje. Ještě více sem vylepšil stravu a už odmítám i jen párkrát ročně pozřít jídlo v restauraci, kde to uvaří někdo – kdo do toho vloží své energie a problémy.  Poznal jsem v životě spoustu kuchařů ( i ze špičkových restaurací ),  jen malý zlomek z nich neměl problémy s alkoholismem, cigaretami, drogami, marihuanou, dluhy, psychické problémy.  To už do svého těla – chrámu, dávat nechci.
Držme si palce, bude to jízda. Ale kdo na sobě a se sebou pracuje, směje se, protože ví, že nesmrtelnou duši nelze zotročit věčně. A kdo poznal JÁ JSEM, zkráceně JÁ božské, ví, že není tělo ani mysl a je nad vším a ve všem… A v tom našem 3D kolektivním světě holografických iluzí proplouvá silou Ducha s úsměvem.