Na naší planetě je spousta hvězdných bran a portálů. Většina tedy vypnutá nebo rozbitá. Některými se dá vstoupit na naši planetu, ale odsud jinam to je zablokované. V několika civilizacích byly tyto přepravníky velmi využívané a obyvatelé planety Země se jimi přepravovali na obrovské vzdálenosti. Kdokoliv se jimi mohl přesunout během mžiku na planetu vzdálenou třeba desítky světelných let, kam by doprava i superraketou trvala celý jeho život. Někdo cestuje astrálně, ale přece jenom: návštěva i s fyzickým tělem, to je jiný level.
V našem Vesmíru je takhle propojeno spousta planet. Někdo vleze do brány na jedné z Plejádských hvězd a za vteřinu je na Marsu. A z Marsu se přesune na výlet jinam. Takové vesmírné metro.:) Síť stanic propojená jako pavučina. Stavěli je planetární konstruktéři, kteří přiletěli vesmírnou lodí a sestavili a aktivovali bránu, portál pomocí špičkových přístrojů a komponentů. Proto mne pobavilo, když jsem viděl akci, kdy nějaké skupiny lidí hrají hry na portály s hromadou kamínků a měděných trubek a lidi tomu věří.
Jeden portál mám nedaleko a přicestovalo jím na tohle místo spousty různých mimozemských ras a tvorů. Ale dostat se pomocí něj odsud jinam, na to musí být člověk už superpokročilý, mít kvanta energie z nějakého egregoru a možná ani to nepůjde. A na planetě máme i spoustu různých strojů, pozůstatků dávných civilizací, většinou zakopaných pod zemí. Různé časoprostorové, přepravní a plazmatické stroje, zásobníky, transformátory atd. Některé jsou hlídané a nesmí být spuštěny, protože by začaly měnit realitu kolem. Pokud by se spustil časoprostorový převaděč a začal kolem sebe v nějaké okruhu akčního rádiusu měnit realitu a vytvářet časové smyčky, děly by se věci, kdyby něco zmizelo a něco se tady naopak objevilo.:) Tak jako se to občas někde na planetě nechtěně událo. Třeba bermúdský trojúhelník.
No a spousta lidí by se divila, jaké přístroje mají od mimozemských návštěvníků k dispozici elitní vojenské útvary Ruska a USA.