Je pro mne velkou Boží milostí, mít tak duchovně pokročilé, jasnovidné kamarády – chaptaje, se kterými občas duchovně podpůrně zapracujeme a pomáhají mi zesilovat spojení s Bohem, panenkou Marií, Ježíšem Kristem, s mou duší, s mým Vyšším Já, s mou duchovní linií a vstupovat do různých světů. To je blaženost, euforie, naplněnost smyslu života a Bytí.  Je to wauuu.

Jsou to léčitelé, kteří už si nemusí na nic hrát. Protože, kde to JE, tam už není třeba nikomu nic dokazovat. Ani ukazovat.:) A jak jdou v této dualitě ve Světle, je radost pozorovat jak rostou a zesilují spojení s Bohem – Otcem – Stvořitelem.
Cesta ke vstupům do různých světů, je o výcviku, spoustě energie, disciplíně, o různých dietách, celibátech. Protože udržet se vědomě ve více realitách světech, stojí hodně energie.  A tu je třeba získat právě těmi dietami, cvičením, podporou linie, předků.
Tahle cesta je o zesilování soucitu, pokory, milosrdenství, lásky ve všem. O navyšování vibrací těla natolik, že je pak dovolen a hlavně umožněn, vstup do vysoce vibračních světů a přes různé strážce.
Čekají nás náročné roky. Uzavírky, otevření, další totalita a pořád dokola. O následcích očkování už jsem pár textů napsal – časem je vymažu. Pokud si nechcete zavřít cestu ke své duši, k Bohu, napojení na ně a nezhoršit své zdraví, vyhněte se prosím očkování. I kdyby jste doslova skončili na vodě a chlebu a bez práce a peněz. Protože odstřihnout se od své duše, Boha a od toho věčného, co přesahuje inkarnace, výměnou za vstup do restaurace a za hranice… Pokud zavedou očkování povinně, podvádět ve válečném stavu není karmickým zločinem.
 Očkování postupuje velmi rychlým tempem. K dnešku je už naočkováno min. jednou dávkou ( ta stačí k odpojení člověka ) 63% lidí starších 16 let a 5% dalších má rezervovaný termín. Celkově bylo v ČR očkováno již 5 566 564 osob (52,0 % populace – k 1. 1. 2021 bylo podle dat ČSÚ v ČR 10 701 777 osob). Zatím se tlačí po dobrém: odměny, doporučení, benefity, tomboly, dny volna. Ozývají se však už i lidé, kteří jsou šikanování kolegy, nadřízenými. Tlaky, výhružky teprve přijdou. A očkování dětí do 12 let také. Povinné očkování snad ještě nějaký čas nebude.
Cesta k Bohu mi dává obrovskou Sílu a absolutní přesah této inkarnace.  Neexistuje nic materiálního, co bych neodhodil na cestě k němu – když si to situace vyžádá. Žiju krásnou inkarnaci. Naplněnou pomocí druhým a cestou k Bohu.
PS. Bůh, Kristus, Marie, andělé, archandělé a další vysoko-vibrační energie a bytosti, nepatří žádné sektě, církvi, náboženství. Oni si je jen přivlastnili, aby mohli ovládat lidi a hrabat moc, peníze. Jakmile tohle pochopení, v sobě ukotví většina lidí, tyhle šášové končí a lidé budou svobodnější.