Spousta z nás má za sebou životy tvůrců realit, světů. Myšlenkových tvoreb takřka všeho. I nyní mají naše myšlenky takovou sílu, že se hned zhmotňují v elementální bytosti, útvary. Když třeba Igor nadává na Miloše a přeje mu něco nehezkého, letí ta myšlenka ve tvaru třeba hada k Milošovi a zakousne se do jeho aury. Nějaký čas mu škodí a pak se posílená vrací škodit Igorovi. A protože byl Igor v pár inkarnacích duchovně zralý, tak část té síly v něm stále je a jím vytvořené potvory vydrží i několik jeho inkarnací. Dokud je on, nebo častěji někdo vidící v tělech jeho nerozpustí.

Kdybychom si každý den ve své mysli opakovali jen samé hezké a úžasné myšlenky, náš život, svět by byl úžasný. Když zavřeme pár lidí na osamělý ostrov a oni si budou programovat tento svůj prostor jen samými hezkými věcmi, stane se to. Jeden bude říkat sám sobě i druhým třeba: “ ty jsi úžasná bytost Jano. Absolutně šťastná, zdravá, okolí Ťě miluje. Jsi velmi oblíbená. Spravedlivá, moudrá žena. Dostáváš od Stvořitele vše co chceš. I já jsem absolutně zdravý, žiju v hojnosti. Mijuji vás všechny přátelé. I Mirek je úžasná bytost v nádherně zdravém těle neustálese povzbuzujme milovaní.“ Doby, kdy jsme si okamžitě v těle vyléčili cokoliv, měnili jsme realitu kolem nás, ovlivňovali jsme počasí, už se za pár tisíc let vrátí většině. A ti na sobě hodně pracující se mohou přesunou transferem do světelného ťěla už nyní. Stačí se jen pořádně dostat do sebe, najít ovladače těla atělo rozložit na pět živlů barvy duhy a v tom světelném co jsme si vybudovali také, zůstat.

Zkrátka se vrhnout na tvorbu své reality, svého světa už dnes. Tv si ce nemám, takže tv noviny, kde z 30 reportáží je 27 kriminálních nesleduji. Docela se vyhýbám i sledování fb zdí druhých a komentuji jen u sebe. Snažím se nenechat vtáhnout do zbytečných diskuzí, kde se bojuje o energii. Když měkdo dělá na mé zdi nepořádek, vyhodím ho z těchvirtuálních přátel tady rychle a bez ztrácení energie.:) chci omezit i idnes.cz a kouknout na tu stránku třeba jen jednou týdně.

A teď to hlavní přátelé, ten primární způsob programováníi naší reality. Vzpomenete si, kolikrát ve vašem životě vám vaši rodiče, prarodiče, kolegové, nadřízení, kamarádi, ve vašem životě řekli: jsi úžasná, na cokoliv šáhneš to kvete, to se ti daří. Jak to děláš, že jsi vždy tak krásná a plná energie?

Netýká se to prosím podřízených a randění. Tam se chválení děje z jiných důvodů.:) a samozřejmě potěší.

23755310_268497457006794_3002950130294950936_n