Po Novém roce se roztrhl pytl s nemocnými na těle i duchu. Tolik lidi co píše a volá o pomoc…rozjíždí se i magické útoky, odsávání energie, programování nevědomých loutek v astrálu mágy a šamany. 

 A bude to horší, protože málokdo je ochoten změnit svůj zažitý stereotyp a radši bude dál žít to co ho ubíjí, než by udělal ve svém živote nějaké změny. Má smysl těmto lidem pomáhat? Těm co stejně neudělají změnu a jen vyplýtváte svůj čas a energii ?

Uz není čas, ztrácet čas pokud nechete, aby jste se vláčeli životem se závislostmi a dělali co vám bere silu. Každý může udělat  změny, úplně každý. I malý krůček vás posune na CESTĚ.
Fb je zavalen různými pohádkami a nesmysly úleťáků: že něco dostanete bez práce na sobě. Že bez práce postoupite do páte dimenze. Že ty pracovní otroky, kteří stráví v práci co je nebaví a na cestě do ní 10h denně osvobodí mimozemšťané. Že materialisty honící se za kariérou a penězi a nikdy nebudou mit dost osvítí. Spousta zoufalych lidi utrácí za kartářky misto, aby sama změnila život.
Pred 6 týdny jsem měl vážné zranění, ale už jsem ve větší síle než před úrazem. A jsem připraven dál pomáhat lidem. Dnes jsem uklízel les po kůrovci a nosil 50kg klády stejně jako včera. Tělo drží a Sílí. Už není čas, ztrácet čas.
Kriminálníka poznáte podle vzhledu,výrazu, energie často, ale duchovno je plné ještě větších dravců. Proto opravdu naciťujte srdcem ať nepřijdete o svou životni energii, penize a svobodu duše. A o zdraví a život přátelé. Jen myslet pozitivně jak říkají ezoterici, slepé kuře před ezo dravci nezachrání. Zaplatili jste hodně peněz za rituál se šamanem, zasvěcení, seminář a vaše srdce, Vyšší Já, váš vnitřní hlas vás odtam žene pryč? Tak nelitujte peněz a jeďte domů. Ať vás pak rušení následků nestojí o moc vic. Bděte a také 10x měřte než se rozhodnete.
Rozhodně neplatí, že každý kdo vystupuje ve videu a rozhovorech na ezokanálech je čistý a bude to s vámi myslet jen dobře.
Těm co to provozují jde o sledovanost, reklamu, peníze. Za Somavedic zdarma z něj udělali super hyper léčitelskou raketu.:)
Tibetští lámové říkají: dejte si pozor, když uvidíte, že si nějaký učitel, guru buduje sektu, uctívače, ovečky. Prodává běžně informace stádečku ovcí. Tam velmi zbystřete. A velký pozor dejte i před těmi, co pořádají hromadné meditace, semináře, zasvěcení a mohutně mluvi o záchraně planety, Vesmíru. Velcí a čistí učitelé mají vždy jen pár žáků. Ne desítky, ne stovky, ne tisíce. A kromě pár vyjímek jsou všichni v celibátu. Tedy nespí ve velkém se studentkami, neloví muže na financovani svého ezo centra, nepořádají masáže G bodu a prostaty pro sve uctívače.:) je fakt zábavné to sledovat, jen kdyby po sobě nenechávali tolik rozbitých lidi.
Jak říkali úderníci:  lide bděte. A nebuďte naivní.