Jsem z toho Zinzina fakt nadšený. Ta výživa léčí jak jsme to v té linii – co stavíme ještě dál prosvětlili a napojili. Doslova léčí tělo i psychiku. To je úžasné. Většina lidí má v těle záněty, které potlačí, nevyčistí a ony se v těle přesouvají. Propojuje se to pak s psychikou. Většina má také nevyživené tělo. Když jídlo vám bude lékem, nebudete pak léčitele zatěžovat, abychom vás léčili že. :) Ale ono je jednoduší se cpát mrtvou hmotou a pak chtít pomoci a nechtít nic měnit, natož udělat sám kroky k trošce disciplíny že.:) Někdo Ti říká o léku, ale pro Tebe je důležitější hromadit v době, kdy Covid mutuje a energie sem jdoucí zesilují, materiální věci.:) Už jsem si zvykl na to, že i většina ezoteriků svůj život nemění.:) Bojí se dělat radikální změny k lepšímu. O stěhování z města plného ozařování jen roky plácají. Do tmy mi jezdí 98% lidí různých stádií vyčerpání. Kombinace  zesilující mutace Covidu + nedostatečná výživa těla + zesilující energie co jsem z Vesmíru jdou + zesilující ozařování a elektrosmog = je potřeba výrazně navýšit vibrace, aby to lidé příští roky dali a neodcházeli. I malé děti už jsou hodně vyčerpané. Narodily se do náročné inkarnace, do velmi náročné doby. Někteří lidé už mají v těle tolik zánětů, že aby se vyhnuli vážné nemoci, museli by radikálně změnit svůj život. A to se jim nechce. A začnou s tím, až po dvanácté a pak hledají záchrance. U nás na silovém místě si během pár dní dobijí energii a a za různě dlouhou dobu to pak vycrcají. V ozařování, elektrosmogu, v energetické výměně s lidmi, svými závislostmi atd. V životě jsem pracoval a podnikal a vydělával i hodně velké peníze. Ale..bylo to prázdné, povrchní…nebyl jsme v tom šťastný.  A teď? Jako průvodce pobyty tmou? Je to ta nejlepší  práce co jsem kdy dělal. Poslání.  Člověka naplňuje štěstím, kdy vidí stovky vylepšených životů, lidé děkují, že něco vyléčili, zbavili se závislostí, otevřely se jim oči…

Naplňuje mne nadšením, moci šířit výživu, která lidi léčí. Mirovo ego dostalo zabrat,…prodávat MLM výrobky.:) MLM spojovaný s různými vykuky v kravatách, často obchodníky s teplou vodu a horským vzduchem v plechovce.:) Naparujících se v drahém autě, vile, obleku, hodinky, vyleštěné boty.:) A konverzujíce s podobnými rezonančně, vibračně.:) Já v tom tričku, trenkách, teplákách a gumových botkách za stovku, nic měnit nebudu.:)
Mira – poustevník, čaroděj, mnich a prodávat MLM.:) Carlose Castabedu donutil jeho učitel don Juan prodávat ve fastfoodu blafy. Ač byl tenkrát už Carlos bohatý za ty spousty prodaných knih. A ego Míri je drceno od energií lidí, kteří vysílají myšlenky: plácá o duchovnu a stavech mysli a pak prodává multilevel a honí se za pěnezi.:)  A to Míru na jedné straně baví a na druhé učí pokořit ego, navýšit soucit ze sebou s nimi. Sranda je, že spoustě těch lidí jsme u nás ve tmě velmi pomohli. Náš tým, který léčí a pracuje s jejich bloky a zárodky nemocí, strachů, blokád… Soucítím s těmi, co zatím nevidí co dostali. A soucit mě učí pokoře.
Do Zinzina jsem nadšeně šel hlavně proto, že můj kamarád, ve Světle jdoucí člověk, držící neustále v disciplíně diety a celibáty, léčící a chránící spoustu lidí – rozjel tuhle linii. Jediný člověk co znám, který dokáže za jedno sezení z lidí vysát rakovinu ( když je dovoleno z Vrchu ), nejsilnější jasnovidec co u nás znám za ty roky. Je mi ctí, drtit ego Míri a kráčet v jeho linii a stínu. I tento text píšu v obrovské radosti. Ze života. Je mi úplně jedno, kdo si od nás tu výživu koupí a kdo ne. Žijeme v obrovské hojnosti Ducha i materiálním blahobytu. Jedno, kdo bude chtít v příští nelehké době mít tělo funkční a co nejzdravější a kdo ne. Spousta utratí víc za dovolenou, materiální zbytečnosti, nové auto a často hlouposti, místo, aby vyživili těla svých dětí a rodiny. Jeden nevděčný chlapík, který dostal hodně už ve tmě,  se mne ptal, že  ho od té výživy odrazuje to, že by to musel brát i pak… No… my žijeme zdravě, jíme nadprůměrně zdravě a s omezením alkoholu a podobných nesmyslů, kterými si ulevují i lidé duchovní a víme, že výživu, která je tělu lékem, je třeba brát doživotně…dokud na ni budeme mít a dokud k ní bude přístup. Tečka.:) A to na rozdíl do toho chlapíka nežijeme ve městě plném ozařování, wifi a pod., kde jsou lidé daleko víc vyčerpaní. Všichni máme volbu, co žít, kde žít  a jak žít. Nejsme nevolníci ve středověku, i když ty zákazy cestovat se tomu rychle blíží.  A kdyby lidé věděli, co je nachystáno po kolapsu tohohle systému…jak jsou ještě v plánu utáhnout svobody… Ale to teď není důležité. Teď je teď a řešme přítomný okamžik a blízkou budoucnost.  Píšu teď texty údernější, aby to aspoň někdo vzal k srdci si a nějaké změny pro sebe a své děti udělal.  Ve městech – bude příští roky život velmi náročný.  Lidé začli oceňovat to důležité – půdu na pěstování, vlastní studnu, domov.
I ta strava je každého volba. Kdo si to nemůže dovolit koupit, ten si to tu výživu může vydělat prodejem pár dalším lidem. Je to hra, v radosti a lásce. Uvidím jak dlouho tuhle hru budu v nadšení hrát, pak to vše předávám nástupcům – za rok, dva? Uvidíme. Stále je pro mě absolutní prioritou tohohle života cesta k Bohu. Absolutní, jedinou.  Nic pro mne není víc. Ani děti, ani rodina, natož nějaké papírky, kterých už teď mám víc než utrácím. A čím více jdu, tím vice dietuju.:) Vau, teď v tom napojení, jsem tak nadopovaný energii, že dřív než v jednu neusnu a po pár hodinách mne to vzbudí.:) Kouknu na lidi ve tmě, zamedituju. Vzhůru do práce.:)