Každý z nás nějak funguje v astrálních světech. Většina nevědomě a ve spánku. V astrálních světech cestujeme, studuje, bojujeme, žijeme jiné životy než tady ve světě nižším, astrálním zákonům podléhajícím. Vynálezce tam může studovat v knihovnách a setkávat se s dávnými génii, zápasník tam může studovat u opravdových mistrů a zakladatelů jeho stylu. Mudrc pak v chrámech a s dávno mrtvými nebo stále živými učiteli. Mrtvými myšleno jen v relativitě vnímání… kdy slavný učitel fyzicky zemřel a jeho nesmrtelná duše neobývá fyzické tělo na planetě Zemi nebo obývá už jiné tělo na této planetě nebo třeba na Plejádách.:)
Léčitel se učí od mistrů. Čím vědoměji tam fungujeme, či si aspoň vědomě před spánkem dáme záměr: dnes udělat to a to a studovat to a to..nebo si léčit tohle…, tím silnější máme výsledky.
Můžeme navštěvovat duchovní města, různé astrální světy. Spousta lidí má v astrálních a snových světech svůj vědomý partnerský život, astrální sex s různými bytostmy, své přátele a kamarády.:)
V jedné druidské skupině, kde jsem před lety byl, jsme měli v astralu svůj chrám, do kterého se dostalo jen nás sedm s právem vstupu. Tam jsme studovali, radili se. Vstup hlídala nějaká obluda.:)
Každý máme v astrálu určitou sílu, možnosti a schopnosti. Je to jako ve video hře, kdy někdo je figurkou se silou 100 bodů a jiný se silou 3000… Je to výsledek naší dlouhé práce na sobě…A každý si postupně vyzkouší skoro všechny pozice. Koneckonců, na Zemi to také funguje tak, že prvorozené dítě dostane od obou rodičů nejvíce energie… a mladší sourozenci mají v tomhle smůlu.. Ale v dalších vtěleních si to zažijí obráceně. Tak není třeba truchlit, že starší brácha je ve výhodě.:)

Ten 3000cový si v astralu snadno poradí třeba s bojovnými reptiliány a podobnými rasami lidstvu ve hmotě na této planetě škodicími, protože v astralu není v omezení svého hmotného těla…
Průšvih je, a stává se to, když někdo se slabou silou dělá šamana, terapeuta a nedokáže ochránit sebe, natož své klienty.

O astrálu existují tisíce knih, desetimilionové pozemšťanů někdy opustili své hmotné tělo a cestovaly astralem.

Všechny vynálezy, hudební skladby apod. jsou v astralu dávno hotové a lidé je jen stahují do své mysli a realizují ve hmotě. Tak jako třeba Tesla nebo Mozart. Ve Vesmíru neexistuje nic co už by nebylo stvořeno. Neexistuje žádný člověk, mimozemšťan, který by něco vynalezl, zkomponoval…vše už dávno stvořil Stvořitel – Bůh a tyhle duše to jen dokázaly zveřejnit. Mudrci sedícímu v jeskyni ve stavu samadhí a v nonstop blaženosti přijde plýtváním energie a času to, když hudebník 10 hodin denně brnká na svůj nástroj a stává se virtuózem. Běžnému člověku pak přijde hloupý ten mudrc, protože nemá ani potuchu co vše jde zažít s ovládnutím těla a mimo systém omezení.

Když uděláte pokus a do zamčené místnosti v Praze položíte doprostřed knihu..a požádáte zkušené astrální cestovatele z 10 zemi planety o to, aby vám napsali její název…měli by se shodnout.

Zkušení astrální cestovatele se vzácně shodují i na obydlení planety Mars… Na té popisují různé základny, život a i přesuny lidí z planety Země…