Většina lidí na sobě duchovně pracujících, kterým se otevírají nějaké vhledy, senzitivita a  více dokáže procítit své tělo, se už někdy setkala s magickými útoky.  Někteří se vzbudí a i po 8 hodinách spánku jsou jako kdyby je přejel parní válec nebo po nich během spánku skákal nějaký trpaslík.:) A zkoumají, kde že to v astrálu zase lítali, co tam dělali a s kým se zase zapletli.:) Někteří zažili šlupku na srdce, na solar, na ledviny…
Spousta lidí pak má ve svých astrálních tělech různé šípy, zbraně, střepiny atd. Znám poměrně dost různých léčitelů, šamanů a ti toho z lidí vytahali kamiony a tahají to i vzájemně ze sebe.:) A nejsou to vůbec nepokročilí hledači pravdy. A druhý den to měl v sobě ten ošetřovaný zase.:) A jak se správně říká: ty snové a astrální a nad nimi duchovní světy ( do těch ale musí člověk být patřičně pokročilý , aby e tam vůbec mohl dostat ) jsou daleko skutečnější než tady náš hmotný svět stvořený ze zmaterializované iluze.
Stačí, když lidé ve spánku putují astrálem a setkají se s nějakou bytostí, energií, která si je otestuje a nasype do jejich těla svůj arzenál, jako na přivítanou. A nebo rovnou dojde k boji tam. Divili by jste se, kolik toho v tělech mají často ti nejvíce sluníčkoví ezoterici.:) Kteří hovoří o lásce nebo si ji dají do jména, mají tričko s Křemílkem nebo se sluníčkem, sedm ezo super-náramků na každé ruce a každý víkend dělají seminář. :) Člověk často zjistí, že za jejich hraným úsměvem je nějaké to „ale“ a ve skutečnosti jsou to tak trochu dravci, kteří pravidelně obírají o energii a peníze své stádečko.:)
K nějakým předmětům, dárkům do astrálního těla můžete přijít i v běžném životě. Stačí, že vám třeba sousedka popřeje něco zlého a už to z ní lítá. Obzvlášť, když ta žena má sílu, magické schopnosti ze svých životů čarodějnice a vědmy a třeba o nich ještě neví. I proto, že za peníze proklínala lidi ve velkém, má tohle nyní zavřeno z Vrchu. Ale ony i tak fungují. Stačí, že vám třeba závidí vaši krásu, partnera a v duchu vám popřeje něco nedobrého.
I ruská a americká armáda mají ve svém arzenálu už spousty let zbraň, kdy impulsem dokáží udeřit na astrální tělo v člověku – takovou silou, že ho usmrtí. Doktor pak jen řekne: infarkt.
Ono i lidí co umřeli během spánku na infarkt, tím že to v astrálu nezvládli po boji v astrálu nebo cíleném útoku nějakého šamana, mága, skupiny špinavců není málo.
Zabít člověka magickým útokem na dálku není vůbec těžké. Stačí vědět kam vytělesněný udeřit a jak přejít přes jeho ochrany. Je to otázka minut. Zaútočit na někoho různými šípy či jiným arzenálem je pak ještě snažší. Tuhle hloupou zábavu provozují amazonští šamani takřka každodenně. Když útočí na konkurenční rodiny a nebo a to je daleko horší, po zaplacení pár dolarů na konkrétního člověka. Války pražských mágů a některých skupin tam, o vliv a moc, klienty, tam to také jelo ve velkém od revoluce a běží i nyní. Teď už snad daleko méně ale.
Proč to dělají a ubližují tím nejvíc sami sobě? Duchovní a etická nevyspělost.
Jak se dá chránit? Dát si před spaním záměr: chci jít dnes v astrálu tam a tam.. Třeba do knihovny, studovat, do léčebného centra, do lázní. Porosit si o silnější ochranu a vyhnutí se těmto destrukcím. Posilovat svá jemněhmotná těla v modlitbě, meditaci. Ještě silněji funguje ochrana od Krista, vlastí linie, skupiny spřízněných duší. Ideálně se kvůli ochraně nezaplést do paktu – smlouvy s žádnými v bytostmi, které chtějí něco na oplátku. Všude platí: kdo je připraven, není překvapen.:)