Jedna moje známá, měla zajímavý zážitek ve spánku. Byla v astrálu a celá událost se jí projektovala v živém snu. Tak jak se nám často děje. Obklopila ji skupina bytostí, kterým neviděla přes jejich ochrany do tváře a operovaly ji na hlavě. Vyřízly ji na hlavě díru velikosti mince a ona tu díru viděla a i přes ni.
Řešili jsme obě varianty co se v těchto případech dějí: buď ji ty bytosti pomohly nebo uškodily Častěji se děje to druhé a různí mimozemšťané lidi čipují a vkládají do nich různé implantáty. Těch případů už je nyní popsáno mnoho..Někdy to bývá i tak, že duše z  Orionu B třebas, kde je její domovská sféra, se před vtělením domluvila, že jakmile bude v lidském těle, tak její soukmenovci právě ze Síria použijí její lidské tělo k výzkumům a vložení implantátů, které monitorují lidské tělo. Říkal mi kdys jeden regresák, že zažil chlapíka ( byl to v té době dost úleťák v ezo světě ), který měl v sobě a na sobě tolik implantátů, že se divil, že je vůbec na živu, když z něj část sundával.:)
Zjištění bylo nakonec radostné. Ty bytosti ji tou operací propojily obě hemisféry a zesílili jí napojení nahoru. To ji pomůže v dalších letech života v jejím duchovním růstu a i do dalších inkarnací. A proč se tomu tak stalo? Za zásluhy, jak na sobě ta paní duchovně pracuje si vysloužila dar.