Existuje spousta metod. Ideální je postupná práce na sobě. Pomoc druhým, meditace, modlitby, záměry k otevření. Otevře se to pak v pravý čas, až je člověk připraven. Na vyšší stupeň vidění – jasnovidnost, pak musí mít člověk ovládnuté své veškeré strachy z toho co přijde, být duchovně zralý a hlavně mít připravené tělo fyzické a vnitřní orgány. U řady jasnovidců ( hlavně u těch co se to otevřelo traumatem nebo to odpálila nějaká psychedelika ), různých stupňů tomu tak bohužel není. Proto jich hodně končí v blázinci a fyzicky rosekaných.Utlumováky, sedativa, prášky na spaní, antidepresiva jejich stav ještě zhorší.

Ale zpátky k otevřeni 3. oka:
Dá se otevřít pomocí určitých rostlin. Otevře se i v době traumatů, abnormálního strachu, na silovém místě…
Také pomocí zpěvů určitých manter. Určitých zvuků. Tohle je hlavně egyptská a indická metoda. Kdo s tím má pracovat, dostane se k němu správný postup.

Pomocí jedné tibetské metody, kdy vám žhavý drát přes nosní dírku prorazí až k šišince a tu tím rozžhaveným koncem popálí, stimulují a scvrklou aktivují – šokem. Ta se pak z velikosti scvrklého hrášku zvětší na funkční velikost. Říkal mi jeden učitel, že mu to Tibeťané nabízeli, ale s díky odmítl.:)
Používá se i aktivace vyvrtáním dírky zepředu. A často akupunkturní jehlou. Napíchnutí či větší propíchnutí a stimulace vevnitř. Říkala mi o tom nedávno jedna Pražačka: že jí jedna paní, napíchne akupunkturní jehlou 3. oko a ona má pak z toho duchovní orgasmus a vidí a vidí.:)

O tomto způsobu vypráví v jednom videu z Gošárny spisovatel Kuchař: Primář, jogín Vydra aktivoval kdys 3. oko magicky, jehlou mladému Valdemaru Grešíkovi. Ten své diagnostické, jasnovidné vidění, načítání vylepšoval, kalibroval tak, že obvolával pitevny a patologům diagnostikoval zdravotní nálezy v těle mrtvého. A pak si to porovnali s pitevní zprávou. Pro spoustu duchovních lidí je tato kalibrace, výcvik nechutná a za hranou a zneužitím opuštěné schránky bez duše. Nicméně z p. Grešíka se stal jednu dobu silný léčitel, jasnovidec – a vyrábí známé čaje a směsi.. Ale pak se dal na politiku, peníze, řízení firmy a jiné energie.

Na planetě máme rostliny úplně na všechny nemoci. A také na otevření 3. oka, jasnovidnosti. Krátkodobé otevření vidění zažila spousta lidí na psychedelických rituálech. Některým zůstaly vypáčené různé kanály a světy. Často jim to dělá problémy. Rostliny Síly dnes i v ČR jedou ve velkém. Ayahuscku tady dělá už asi 50! lidí ( doporučuji jen 2, u kterých si dovolím nést karmickou zodpovědnost, aby někomu neublížili a já na tom neměl podíl. A to ještě velmi zvážit tento rituál ), pití tabáku šamanského ještě víc. Pít šamanský tabák u amatéra je vyložené riziko. Ája se dá zastavit vypitím citrónu s vodou, ale tabák, tan zastavit nejde a musí se jen přežít. Bufo Alvarius v ČR dělá minimálně 5 velmi slabě vycvičených šamanů – bez pořádných ochran lidí, místa. Někteří zprostředkovatelé a nebo dokonce rádobyšamani co byli párkrát v Amazonii, si kvůli nějakým papírkům – financím, neuvědomují karmický přesah, za to, když někomu poškodí jemněhmotná těla s následkem přesahujícím x inkarnací poškozeného… Papírky, auto, dům, tělo tady necháme, ale karmické zápletky se odčiňovat musí…

K tomu je tu ve velkém africká Iboga ( vím min. o 5 poskytovatelích ), Peyotl, různé houby. K tomu syntetická LSD scéna… Spousta uživatelů se vrhla na psychedelickou turistiku bez intergace do běžného života. Ve kterém neudělali žádné nebo skoro žádné změny. Na konci života ( nebo až se jim otevře čisté vidění a napojení a nebudou slepí jako dosud ) bude spousta lidí litovat, že si u nevycvičených šamanů nechali potrhat auru, světelné tělo, tělo astrální, éterické = vše co si přenáší do dalších inkarnací. Mám velké štěstí, že mám silné světelné tělo a při necelé stovce šamanských rituálů zatím nebylo poškozeno. Pokaždé, kdy rostlina udělala díry do aury, obalů těl a do těl, sem se dokázal světlem sám opravit a silné světelné tělo vše automaticky zatáhlo. Ale to nemusí trvat věčně, proto jsem na psychedelika velmi opatrný. A ještě více obezřetný. To, že někdo dá za rituál či víked s psychedeliky 2-15 tisíc Korun není to hlavní, důležitá je kvalita šamana. A ti nejlepší a nejsilnější nikdy ze své země nevycestují a neopustí svůj kmen… Tisíce Čechů a Slováků jsou pak po těchto rituálech ( hlavně ti co byli v Amazonii ) napojeni potrubím a do šamanského egregoru odsáváni o svou životní energii. Také jsem měl tuhle radost a musel těch pět potrubí odsekat. A dělali to profíci, bylo to zamaskované velmi. Přišel jsem na to až během pobyt ve tmě v astrálu. Většina lidí, o tom, že jsou odsáváni bohužel ani neví. Pak jsou tu další šamanské praktiky: ukradení duše, její otroctví, posednutí… Energie je nejcennější platidlo a vědomí šamani jí platí za své schopnosti, spolupráci a ochrany sebe samých různým bytostem apod. Tyhle praktiky a mnoho daleko horších magických útoků na rodinu, blízké, zabíjení na dálku z astrálu, sexuální obtěžování na áje atd. byly důvodem, proč jsem šamanský výcvik nenastoupil a jdu mnohem krásnější a čistější cestou modliteb, meditací a prací se Světlem na pobytech ve tmě i venku rovnou k Bohu. Bez církví, sekt, farizejů.
Mnoho zápaďanů je závislých na šňupání tabáku a rapé do nosu. Někteří se takhle nakopávají i více než 5x za den – zklidní je to, rozvibruje, dostane do lehkého tranzu, napojení na tu chvíli. Konzultoval jsem svůj názor na tohle s pár šamany a jasnovidci a potvrdilo se mi, že efekt to má jen pro toho, kdo má smlouvu, pakt s entitou této rostliny. A to z nich nemá takřka nikdo. A pakt není zadarmo, vždy je třeba něco dávat na oplátku. Šaman s paktem pociťuje nárůst síly a určitých schopností potřebných k jeho práci.
Psychedelika jsou silný pomocník na duchovní cestě. Dokáží urychlit duchovní cestu o desítky let v jediné inkarnacim, ale je třeba maximální bdělost u koho a s kým si je dáte. Umí člověka nakopnout k životním změnám, motivovat k práci na sobě. Používaly je všechny civilizace na této planetě a na mnoha dalších. Někdo může meditovat spousty let a nikdy se nedostane k tam vysokým úrovním stavů, na které ho dokáží vytáhnout tyto rostliny pomocí své energie a schopností. Je silně motivujícím zážitkem nahlédnou do jemněhmotných světů, nějakých svých minulých a budoucích životů, vidět různé bytosti, sféry.. poznat různé úrovně vědomí, astrální, snové a jiné světy…Nahlédnou alespoň na okamžik do Království nebeského, vykoupat se ve stavech silné lásky a uvědomění.. ve zlaté Stvořitelově a Kristovské energii…
Na druhou stranu, spousta účastníků těchto rituálů, seanci, tripů, si šáhla na tak vysoké úrovně vědomí během rituálů, že to jejich energetika a současná duchovni úroveň zkrátka nezvládá integrovat. A jsou z toho emočně, psychicky, energeticky rozladění. Střídavé smutky, změny nálad, nic ve hmotném světě nemá smysl, když jsou přece jen z vibrující energie a nesmrtelné duše…A vzhůru na další rituál.
Na horu – k Osvícení a realizaci, se dá vyjít pěšky, s různě těžkým baťohem a závažím dle těžkosti své karmy. A nebo jet psychedelickou či jinou lanovkou, kde se však neplatí penězi, ale energií. Ta vám může chybět na jiné duchovní mety a i v příštích vtěleních. A velmi často se k tomu i stává, že si ten rituál konající „šaman“, kromě vašich peněz, vezme, proti vaší svobodné vůli a pro něj s karmickou odpovědností, vaši energii napojením. A někdy to odsávání trvá i vaše další inkarnace… On s ním platí bytostem, prodlužuje si svůj život, dělá díky ní větší skopičiny a útoky v astrálu atd.
Tak lidi, buďte bdělí a dávejte pozor komu svěřujete svá těla, energii do rukou v honbě za zážitky.:)
Dnes ráno mne vzbudila kamarádka, že její kamarád zoufale si vzal Ayahuscku sám doma. Koupil ji přes eshop a dal si ji doma. Tohle je ta největší pitomost. Nevíte kdo ji vařil, z čeho, co byl zač a jaký je… Jeho energie, úmysly jsou přepsané do toho co uvařil. Klučina v panice, zimnice, je mu špatně i 2 dny po požití a volá o pomoc. Ája má výhodu, že se dá zastavit vymačkanými citróny ve vodě, pitím hodně vody a zvracením a dalším zvracením. Vypitý tabák ničím nezastavíte. Dlouhodobě se mi ozývají lidé s velmi špatnými zkušenostmi s některými „šamany“ na áje, Bufu u nás. Nechci to rozvádět. Buďte opatrní ke komu jdete. Když už jdete.