Sociálně sítě a internet jsou plné různých aktivistům co chtějí změnit svět. Ale jak ho chtějí změnit? Jaký mají plán? Co chtějí udělat, co jsou pro lepší svět schopni obětovat? Jaké nabízí řešení po změně? Co pak dál?

Vůle a záměry většiny, teď ve zlomové době dostali na frak. Masa těhle ezoteriků vymění poškození svého těla, senzitivity vakcínou za dovolenou, vstup do restaurace, do letadla, do bazénu a jinam. Tak jaképak řeči o změně???

Jediná šance na změnu je změnit sám sebe. Začít svítit pro ostatní a šířit SVĚTLO kolem sebe, do druhých lidí a dál a všude kolem. Tak jak to dělají mudrové, jogíni, mystici už tisíce let. Jen je jich stále málo a dominuvý efekt zatím nejede. I proto je to na této planetě rok od roku horší.
Nikdo z těchto lidí nevymění za požitky a zbytečnosti svou senzitivitu a zdraví.
Dnes mi říkala kamarádka, že náš společný kamarád, velmi silný jasnovidec a šaman, už měl na léčení člověka s vakcínou v sobě. A že je to silnější než čekal a nepodařilo se to v těle neutralizovat. Temní čarodějové co na Covidu i vakcínách, s vědci spolupracují a dořešují zákulisí v astrálu, nejsou žádní začátečníci. Tahle hra, teprve začíná a příští roky rozhodnou o mnohém. Sám jsem zvědavý, kolik Čechů nakonec vydrží a ode dneška za tři roky nebude naočkováno.  600 000? 300 000 psanců a utiskovaných?  Kdo by to byl řekl před dvěma lety co?:)
Dejte si prosím velký pozor, ať neupadnete příští roky do pasti virtuální reality. Semele to spoustu lidí, ze kteých to udělá doslova baterie pro entity. Co se budou živit z jejich životní energie, zatímco ti ubožáci budou s brýlemi na očích ve světě virtuální reality existovat. Ono už větzšina lidí nežije, jen existují. Tohhle jejich existování, přesune do fáze přežívání.  Tak jako generaci indigových a fialových děti zničila Marihuana, další drogy a alkohol, tak vlnu starých duší inkarnovaných na tuto planetu pomoci, bude v dětském věku požírat virtuální realita.  Dokud nedojde k boji o Zlatý věk. Budou potřebovat naši pomoc. Proto, přátelé, vzhůru k Bohu, do sebe a do práce na sobě.