Jsem obrovsky rád, že jsem ten Facebook před 9 měsíci zrušil. Je to velký žrout času a hlavně energie. Byl jsem zavalen spoustou proseb o pomoc, rady. Psalo hodně, moc nemocných, týraných, traumatizovaných lidí. I lidí co přišli i v duchovnu o iluze, někdo jim ublížil nebo je zneužil. Vysál o energii, peníze. Drtila je rodina, blízcí, v práci, sousedi, hmota, dluhy. atd. Já jsem pak na sobě měl od nich různá napojení, balast a muselo se to sundávat. Když člověk pomůže někomu, kdo je odsáván, je na něj útočeno magicky, energeticky nebo je něčí energetická „baterie“, ten co mu baterii odstřihli, se většinou ozve a chce baterii, ovečku zpět a mstí se i zachránci. Navíc je FB virtuální bojiště, plné vzájemně cíleně rozeštvávaných skupin. A různých pošuků, ezošuků, manipulátorů a psychopatů, kteří si budují svá stáda, sekty, skupiny, uctívače, ovečky.:) A cílí na duše zatím neprobuzené, nevidící, traumatizované, nemocné až slaboduché.  No jejich cesta. Pere se ve mě soucit s rozumem, když tahle zneužívání vidím. A že jich jsou na FB tisíce různých podob.

Jaký byl pro mne přínos FB co se týče informací, akcí duchovních? Výrazně mínusový.  Vše potřebné je napsáno v moudrých knihách nebo se předává ústně. To cenné. Samozřejmě, i většina knih a textů ( stejně jako tento:) ) jsou jen brak a nebo neustále přepisované cizí názory a informace. Kdo hledání pravdy opravdu myslí vážně a chce na sobě skutečně pracovat… systematicky, doopravdy, ten se k informacím vždy dostane.

Jezdí k nám spousta moc hezkých lidí – duší. Máme nastavené ochrany v astrálu i jinde, aby se k nám nedostali lidé psychicky nemocní nebo nehezcí a ročně se sem nedostane asi 200+ lidí. Ale jednou za čas někdo proklouzne.:) Stalo se před pár měsíci, že přijela hodně psychicky rozbitá žena. Kamarádka mé známé, která se za ní přimlouvala. Přivezla asi 20 kilo kamenů ve sportovní tašce. A že je jde zakopat u nás na zahradě.:) Ubytovávala ji kolegyně a řekla jí, že bych si rozhodně nepřál, aby mi cizí žena, u nás na silovém, vyčištěném místě, zahrabávala na louce hromadu šutrů,  jak jí kdosi nakukal do hlavy.:) Pak řekla, že se strašně bojí tmy, že se bojí být zamčená atd. po 27h pobytu jsem se stavil jí podpořit a řekl jí, že vztah s o 15 let mladším alkoholikem pokročilého stádia, je pro ni nerozumný.  A další den v šest ráno budíček, a že končí. A jestli za ni může na zbytek pobytu přijet náhrada. Souhlasil jsem s tím. A večer místo toho přišel mejl s urážkami a výhružkami.:) Ohradil jsem se rázně po mejlu, a protože jsem v Síle, jen to stačilo, aby to tu ženu rozsypalo a prosila o pomoc přes tu svou kamarádku, mého kamaráda, který ji na dálku dal dohromady. Kamarád mi pak správně vysvětloval, že musím být ještě ve větším soucitu s nemocnými a něco si nechat i líbit a ohradit se jemně, když už někdo překročí víc hranice. Sám je trénován různými lidmi, kteří si jako  odpojení neuvědomují, že takto silný čaroděj, šaman, je v obrovské Síle a možnostech a kdyby sešel z cesty světelné, děly by se jim neuvěřitelné věci. Proto je třeba být v soucitu, pokoře, milosrdenství a soucítit s lidmi, kteří tím ubližují sami sobě. A s nemocnými ( v naší úplně nemocné společnosti ) soucítit ještě víc. Daleko víc.
Hlídám tady, kde žiju nějaké území. Tak jako ho hlídali čarodějové dřívějších dob, kteří na tomhle místě žili a chránili nejen lidi v různých světech. Někteří ti čarodějové byli drsní, tak jako se minulé stovky let neřešila většina věcí v rukavičkách. A různé vědmy, čarodějky, čarodějové, porodní báby atd. dělali za úplatu útoky, kletby, uhranutí, drsňárny. Lidé k nim měli úctu, protože dokázali léčit a pomáhat ( a často tihle mudrcové a čarodějové léčili i těžké nemoci dávali předpovědi do budoucna – vyprovázeli umírající a přiváděli na tento svět novorozené), a zároveň z nich měli respekt a strach, protože tenkrát více lidem fungovala jasnovidnost nebo alespoň třetí oko a viděli co tihle léčitelé umí. Tohle už si v dnešní době – pokud se chce udržet ve Světle, nemůžeme dovolit. X krát už jsme karmicky padli, proto stále odčiňujeme na této ne zrovna láskyplné planetě. Než nás pustí karma do vyšších dimenzí zpátky. Zabít někoho na dálku kvůli prkotině co pošimrala ego? Hloupost si sami ubližovat.  Ve stavu božského vědomí nejsem Míra, jeho tělo, mysl, ego, jeho minulost ani budoucnost. A ani přítomnost, což je dnes moderní ezo rčení. A nekonečné vědomí není od ničeho a nikoho odděleno v rovině nekonečného Bytí.
 Jezdí k nám spousta lidí, kterým různě pomáháme. A občas také řeším prkotiny, kdy mi prostí od Boha odpojení vesničané rozbijí cestu těžbou a neopraví to do původního stavu a já to musím opravovat sám. Nebo musím opakovaně prosit o skácení kůrovcem oslabených, uschlých, shnilých stromů, které mohou spadnou na lidi, dům. Platit za to víc, než je tržní cena vykukům, zneužívajícím mé dobroty. Je dobré občas ukázat drápy okřídleného lva, ale rychle je pak zatáhnout  říkal mi kdys jeden jasnovidec. A pak, pokořit se před lidmi, kteří zatím následky svých skutků a činů nevidí. Všichni máme na své cestě různé zábavy, aby naše studium nebylo moc lehké.:) Zrovna tady v dálce vrčí motorová pila. Jeden chatař občas krade sousedovi dřevo a musí si to nařezat na topení.:) Nedávno tedy ukradl i nasekané dřevo další sousedce, staré paní.  Kvůli pár stovkám, ač chudý není. Učení, to pozorovat.:)