Aj ta lidská psychika.:)
Žiju v hojnosti. Tím, že žiju docela skromně a materiálně spokojeně a jak mi bylo z Vrchu opakováno: vždycky o Tebe bude postaráno a nebudeš trpět nouzí za to co děláš ve hmotě, v astrálu i v jiných světech. Snad mi nekecají.:)
Mohl bych však více dávat těm v menší hojnosti. Nemám žádné nenaplněné materiální touhy. Nic co by mne budilo ze spánku a sužovalo neukojenou touhou po něčem hmotném.:) Nepotřebuju nové auto a vilu u moře, nemám ani žádné nesplněné cestovatelské sny. Jak člověk žije s vědomím nesmrtelnosti své duše a s tím, že tady stejně všechno nechá.. a jediné co potřebuje je postel a něco k jídlu pro sebe a své blízké… dostane se do stavu SVOBODY Ducha. Tak občas někomu přispěju hmotně a bylo by fajn dělat to častěji, když se o samoživitelky s více dětmi nebo nemocné nepostará stát, který tučně většina z nás dotuje z vysokých daní a odvodů.
No a červík ega a mozku mi dnes vystrčil na pár vteřin růžky, když mi říká: za ty peníze co jsi dnes poslal, jsi si mohl dát 30 obědů. Rychle jsem ho zahnal a poděkoval za správnou věc.:) obědů mám víc než dost.:)
Díky Bohu, materiálno, tu bestii bez náhubku, sužující spousty pozemšťanů pocity nenaplněnosti, a kteří nikdy nemají dost, ačkoliv už mají majetku víc než je zdrávo a poutá je to do hmoty a do spousty starostí – do energií prázdna – místo svobody osvobození… tak tuhle stohlavou saň mám ovládnutou. Aspoň něco na mé cestě dlouhé a zábavné.