Po různých nacítěních, konzultacích jsem přesvědčen, že sítě 5G už jedou na více než 50% území ČR. A máme to zatím za cenu 4G.:) Operátoři už je mají hotové nebo takřka hotové a jede zatím testovací přenos. Ještě se zhustí síť vyzařovačů v lampách atd.,ve městech časem. A pak se to jen z oficiální a lidé nebudou mít na výběr, pokud chtějí internet. A v práci u toho sedět musí stejně.
I proto spousta z nás už hůře zvládá sezení u pc, telefonování, život ve městech kde je více 5G a je více unavená. I proto už delší čas zkracuji svůj čas u pc. Protože je hloupost pro mne nabírat energii, žít zdravě a pak tu energii spálit u počítače. I mne to brzdí v rámci duchovního vývoje – více energie lze použít na duchovní posun.
Lidé se nechají zblbnout na demonstrace kvůli politice, kde i po výměně politiků není bohužel nikdo čistý k náhradě a jen se časem vymění jedna špatná parta za druhou. Žádná vrcholná politika neslouží lidem, ale korporátům, bankám.
To co lidi i ZABÍJÍ a ničí a ničí jejich děti, jako jsou 5G sítě nikdo neřeší. ozařování 5G je horší než si většina lidí uvědomuje. Část odpojených lidí navíc bude ráda za rychlejší a levnější internet. A to, že jim to škodí jsou nesmysly a konspirace, protože to v TV říkali přece.