Spojení s Bohem nám dává obrovskou svobodu a sílu. Jsme sice pořád uvěznění v tělech lidských, však jen dočasně tomu jest. A pak, jakmile odhodime tělo, zase pak chvíli budeme studovat ve svetěch vyšších vibrací. A pak zase do těla z masa a kostí a pořád znovu a znovu, až studium dokončíme  a vrátíme se do Zdroje.  Předtím však, zase znovu na planetu Zemi, kde jsme uvízli kvůli našim kamrickým zápletkám. Tedy pokud nepůjdete už výš, do dimenze pokročilejší naší 3D, kde těla jsou z jiných materiálů Ten, kdo dokáže cítit Boha v každém nádechu i výdechu a žít HO nonstop, a plout v blaženosti a euforii, tomu je jedno, na jaké planetě žije a v jakém těle je na chvíli zavřený…

Tahle doba omezení svobody je balzámem pro matku Zemi a pro naše duše. Omezení letadel ji úžasné prospívá. Regeneruje, letos bude hojně pršet díky nelétání.  Tak jako loni.  Kéž by letenky zdražily výrazně a lidé by nelétali za pár stovek na víkend nebo 30 x za rok někam a neničili tolik planetu.

Nechodím do hospod ani divadel, už roky kupují většinu zboží přes eshopy  a obchody s potravinami nám jen tak nezavřou. Proto se mne ty různé uzavírky takřka nedotýkají. Nemám dluhy a to mi dává obrovskou svobodu. Už roky máme na tyto časy nachystané studny, dřevo na topení i vaření, nějaké zásoby potravin, drogerie, oblečení, nářadí. Studený sklep na potraviny, kdyby výpadky elektřiny odstavily ledničky. Farmy a dodejce potravin a všehokoliv co si sami nevypěstujeme. Kdo má úspory, tak trochu hotovosti, zbytek ve zlatě, zásobách, nářadí.
Merkelova už měsíc tlačí na úplně zavření ekonomiky. Zastavit továrny, vlaky, autobusy. A nechat běžet jen to nejnutnější. Vyhrožuje okolním státům zavřením hranic a pohraničníky. Kdyby nepotřebovali české zdravotníky, a levnou sílu, už by hranice snadno zavřeli. Slováci pak čelí přísnějším opatřením než my.
Pokud Merkelova jako loutka bytostí nehezkých, uspěje ( a zatím to k tomu směřuje ) lidé bez aut na vesnicích, to budou mít těžké. A dopravci eshopů zkolabují v tom náporu. Máme tady souběh spousty nehezkých cest: 5G sítě, Covid omezení ke zbavení svobod. K tomu ještě horší americký prezident, než ten předchozí. A s ním spojené zákulisí nehezkých bytostí, nastupující umělé inteligence, zotročující virtuální reality a obráceného rasismu. Koho tyran USA napadne tentokrát? Kterou další zemi  na planetě? K tomu hrátky se řízenou migrací do Evropy, občanské nepokoje, útlaky. Tihle dravci, co tohle tvoří, plánují klidně i 100 let dopředu. Covid je marketinkově takřka dokonale vyprojektový, celosvětový a tudíž v rámci jednotlivých zemí neřešitelný.  O diktátu poviného očkování už jsem psal.
Ale pořád jsme nesmrtelné duše, jen dočasně zavřené v lidských tělech. Tak proč zoufat. Říkám lidem: jít v této době do sebe, k sobě, k Bohu už je nutnost, pokud chceme přežít to, co většinu lidí roseká psychicky, zdravotně, ekonomicky. Kdo s Bohem snídá i večeří, nebojí se ničeho… A sleduje tuhle hru s nadhledem duše vědomé.
Navíc, tady v Evropě stále žijeme ve velkém blahobytu materiálním a bez válek. Tak buďme vděční. Vděk, pokora,soucit. Pomoc slabším. Těm co si o pomoc řeknou a poprosí. Nesleduji už českou ezo scénu a to plácání o tom, jak nás zachrání mimozemšťané. Že přijde solární záblesk a všechny osvítí.:)  Do duchovna jde většina lidí hledat pomoc a spousta přijde o iluze.:) A ti, co lidme berou energii, zneužívají je apod. pak ve videích mluví o solárním záblesku nebo, že 21.12.2020 jim byla smazána karma.:) K smíchu? K pláči? Oboje.:)
Jsme všichni ve hře tady i v té vesmírné.  Škola hrou pro duše.:)  Ať tento text nezní moc depresivně, vždy je to stejně jen studium pro nás všechny – každá další naše inkarnace.:) Čím více na sobě budeme pracovat, tím větší pány své reality budeme.