Dnes jeden text dlouhý. Mé vidění světa, přes můj filtr vnímání, zabarveno mými prožitky a zážitky v různých světech. Kdy v této inkarnaci jsem začátečníkem, který teprve před pár lety nastoupil na cestu k Bohu a teprve se rozpomíná. Často píši otevřeně a upřímně. Není to občas četba pro citlivé povahy. Často opakuji, že člověk na duchovní cestě, by měl mít zvládnutý život ve hmotě. Fungující tělo, zdraví, vztahy, bydlení, obživu a být co nejméně závislý na různých drogách, látkách, slabostech. Psal jsem o vyživení těla. Kdy tím, že neutrácím za to, za co většina, mohu dát peníze na kvalitnější stravu a doplňky stravy. Protože dnešní bio jablko má sotva 30% látek co před 100 lety a tělo je po konzumaci jakékoliv této stravy nevyživené.
Dnes mi posílal, přítel Milan Gelnar, známý to astrolog, zavalený spoustou svých ctitelek, však Šťastně zadaný, jedno video a v něm rozhovor pana Hlávky s panem  J. Kozákem.
Mimo jiné se bavili o kvantovém finančním systému, a že si mám video poslechnout od 70 minuty – tak jsem si to přetáčel a poslechl. https://www.youtube.com/watch?v=B1eQu0Fis4M&feature=share&fbclid=IwAR0fy9SMz7rU4QFFjvpw10b-K2QjAsou7vJELqkKbzyx3LzFv3SuZj6V3es
Za mě k tomu tohle: byly tady civilizace, rasy, které byly o moc vývojově dál než naše současná civilizace. Používali i super počítače, pokročilé technologie, které jednak byly již pro běžné lidi neviditelné a jejich program, software, řízení bylo samostatné. Dost z těchto výtvorů tady zůstalo a teprve je objevujeme.
A také tady byly stroje vypadající jako kameny, které spustí pokročilý i dnes. Spousty strojů, časoprostorových, různých bran, portálů, plazmových přístrojů atd. po nich na planetě zůstalo a jsou pod zemí, ve skalách, v kamenech. Některé hlídají a ukotvují svým biopolem strážci – lidé – bytosti – energie- nebo právě tyhle samořízené programy. Byly tady i civilizace bytostí 30 metrových, kterým mi říkáme obři – jejich pozůstalí tady jsou v astrálu nebo ve vyšších dimenzích na této planetě k potkání. Ti postavili některé z kamenných megalitických staveb.
Naše tělo je stvořeno z materiálů bio složek, které nám dala matka Země. Proto říkám našim tělům biorobotická. Jsou bytosti, rasy, které mají těla z daleko odolnějších materiálů, slitin a dožívají se daleko více let. O kameni mudrců se říká, že požitím lidské tělo krystalizovalo, zpevnilo se a mágové se pak dožívali stovky let místo dnes průměrných 75. A navíc v plném zdraví, kdy dnes mají zdravotní problémy už 30tníci a kvalita zdraví stojí desítky let před smrtí za … Delšího života se dožívali i cvičenci ducha, jogíni. Práci s dechem, energií, ovladači těla. A ta vědomá smrt, kterou zdůrazňuji opakovaně – to je možnost postoupit ve hře o level dál.
Pro mne je Bůh – Stvořitel super počítač. Super umělá inteligence, která vše řídí, vše stvořila, o všem ví a ten program je tak super dokonalý, že se neustále vyvíjí, mění. Vždy je na výběr několik variant. Jasnovidci pak vidí o několik pater výš než běžní lidé – jsou to takoví hekři softwaru.:)  Sám řeším už nějaký čas svou budoucnost a vybírám ze tří křižovatek. Pro duchovní cestu ta, kterou se dostanu nejdál, je samozřejmě ta nejvíce v odloučení, ústraní a tedy pro mne jako pro slabocha  drsná.:) Moc dobře vím, že dodržování vesmírných zákonů se vyplatí a je vždy odměněno čistu karmou a možností ve vesmírné hře postoupit na vyšší stupeň. Každý na to jednou přijde. Žít to však v dnešní době je náročné. Většina mých spolužáků ze všech škol co jsem navštěvoval, z oblastí sportů, kterým jsem se věnoval, z prací kde jsem pracoval, se odhadem z 90% duchovnem vůbec nezabývá. Tím, že se pohybuji v ezo světech, je kolem mne spousta lidí co se duchovnu nějak věnuje, ale v součtu se zbytkem spící a odpojené populace je to pořád velmi malé %.
No, zpátky k super vědomí. Kdy tento nadpozemský počítač vidí všechny světy, dimenze, bytosti. interaguje, mění, přetváří. Vesmírné knihovny, Akáša a další záznamníky se neustále obnovují a přepisují. Civilizace zanikají a vznikají nové. Představte si nejdokonalejší počítačovou hru na planetě. A najednou v ní postavy získají vlastní nezávislé vědomí – napojí se nějakou cestou a na všudypřítomný vesmírný oživující internet – tyhle původně kreslené postavičky. A vytváří pak v této hře, v tomto jejich Vesmíru další podsvěty. Všichni máme v lidském těle neomezené možnosti a schopnost dostat se k ovládání 100% svého mozku a napojení všude, otevření jasnovidnosti, levitaci atd… proč se to tedy podají jen pár tisícům s 8 miliard na planetě? Těm co jdou opačným směrem co stádo, utečou před stádem do klidu ústraní jeskyní, pousteven a v sobě objeví celý Vesmír a ovladače těla. Dodržují vesmírné zákony – zákony supervědomého Stvořitele, Boha. Kdy uctíváním Boha, snadněji přes spojku k němu – Krista – se dá zesílit v pokoře, uctívání a pomoci druhým přístup k nim =
možnosti dělat pro běžné lidi zázraky. Přitom je to jednoduché a jen o způsobu konání a jednání a prací na sobě ovládnutí vesmírných sil a energií. Dáš, dostaneš, pomůžeš – bude ti dáno a podána pomocná ruka. Jak říkal Kristus: “ nikdy Tě neopustím, vždy tady pro Tebe budu“ a Bůh, Stvořitel je, pro ty co zažili stav Jednoty, Vesmíru, Zdroje, koupali se v  Kristovském zlatém světle vždy tady přítomen. Jen je třeba navýšit své vibrace a cítění a zažít to – prožít to.
Pánové se v rozhovoru bavili i o blížícím kolapsu ekonomiky, bankovnictví. Za mne přijdou i výpadky elektřiny.A ano, bude  to cílené, k ještě většímu zotročení lidstva. Způsobí kolaps, nabídnou jediné řešení sloužící k ještě většímu otroctví.  A co bude dělat ta většina stáda, které, když vypnout na 5 dní elektřinu a nebude fungovat bankomat, vymaže se stav jejich účtu…budou zavřeny obchody, benzínky…kde si koupí svá antidepresiva, cigarety s antidepresivy, pilulky, alkohol, drogy většina z nich? Co budou dělat ti závislý na pc, mobilu, internetu pár dní bez toho? Kolik lidí má zásoby jídla alespoň a týdne a zvládne jíst nevařenou stravu?
Ale v globálu je tohle vše stejně jen zrnko času nesmrtelné duše. Tak proč se kvůli tomuhle nervovat a ztrácet energie?
Kdo věří absolutně ve své schopnosti může svou myslí tvořit světy, bytosti, doslova „čarovat“.
Kdysi, před spoustou a spoustou inkarnací, jsem v rase Tvůrců měl tak silné napojení, že jsme oživovali mrtvé ihned, měnili počasí,  levitovali, ovládali světy andělů a démonů. Spousta bytostí to dokáže i teď na různých planetách.
Člověk si zkrátka musí tuhle vesmírnou hru užít a dokázat se tím bavit, i když je to někdy pořádně těžké.:)
17634453_165989370588877_5417153857628177164_n