Dožije se naše civilizace, za 100, 200, 300 let toho, že začne používat přístroje, které na téhle planetě již byly a dávno jsou pro nás nachystané v astrálu?
Třeba i ty k regeneraci a léčení těla.  Univerzální technologie ve tvaru sarkofágu. Kde vaše duše a astrální tělo je impulsem vymístěno a přístroj dematerializuje vaše tělo, obnoví ho na 100% normu dle Stvořitele a zase ho zhmotní. Vaše duše a tělo se vrátí do nového těla – vozítka  skafandru – skořápky.:) Odpadnou všechny ty traumatizující operace, narkózy, tranfúze, ozařování,  deprese, smrad a zápach  z hnusného prostředí nemocnic, kde hlavně ti senzitivní z nás cítí energie utrpení, nemocí, strachů, beznaděje, zoufalství… Kdy celý areál je přeplněn různými bytostmi co lidi odsávají, lezou do nich, ovládají je. Kde lékaři jsou v drtivé většině vyčerpaní, přepracovaní a to je časem odpojí od citlivosti a soucitu. Nedivím se jim, protože jsou přetěžování a nejde to zvládnout emočně.
Dostane se naše civilizace vůbec k těmto technologiím než se zničí? Budou přístupné jen pro „elity elit“ a vyšší patra tohoto Matrixu? Jak dlouho ještě se nechá lidstvo utlačovat pár tisíci těchto jedinců, které drží lidi v otroctví na zakázku pro své jemněhmotné pány? Už dávno mohla být tahle planeta bez válek a utrpení, kdyby lidé nebyli těmito XXX do válek tlačení. Dávno tady mohly být využívány volné energie zdarma pro všechny.  Dávno nemusel zemřít nikdo z těch tisíců denně na vyléčitelné nemoci, hladem a žízní. Dávno tady mohli být používány jen šetrné technologie, neškodící lidským tělům a zvířatům.  Dávno, mohla být planeta vyčištěna od chemie a plastů. Dávno by 90% lidské práce mohly konat stroje a lidé by pracovali hodinu, dvě denně pro blaho všech a zbytek by věnovali tomu nejtěžšímu a jedinému mající smysl pro nesmrtelnou duši – duchovní práci na sobě.
A s podobným „dávno“ by se dalo pokračovat spousty stran…