Už jsem v této inkarnaci, v těle Mirka, mockrát pracoval v astrálních a duchovních světech na léčení svého těla. Byl sem vevnitř, v něm, různě si ho léčil, prohlížel. Prošel jsem si své biorobotické tělo, tak jako bych procházel nějakou velkou figurku, panáčka.:) Poopravoval ho v těch světech a byl plně přesvědčen a v důvěře, že přenos se uskutečnil i tady do těla ve 3D. Složeného z látek, prvků, živlů, které mi dala matka Země. A když sem se pak vrátil do běžné reality vědomí, tak koukám, že zase nic.:) Že ještě nemám tu potřebnou tvůrčí sílu, abych to zhmotnil okamžitě. Že to často běží, funguje, ale trvá to delší čas ty změny ve hmotném těle a někdy to běží tak slabě, že se to i zastaví.
A že je třeba v modlitbách dozrát k silnějšímu spojení s Bohem – Stvořitelem a tím k silnějším tvůrčím silám a k přístupům k silnějšímu léčení.
Daleko snazší než léčit sebe, je léčit druhé. Vznést prosbu, modlitbu za jejich uzdravení. Ale velmi často je to práce zbytečná, když nemocný stejně nezmění příčinu nemoci, své chování a neopustí třeba i destrukční vztah, místo žití. Pak je to jen vyplýtvaná energie a léčitel se nahoře sám sebou samotným, zaručil za někoho, kdo si to nezasloužil a musím i za něj napravovat.